Greitieji kreditai ir paskolos
Finansai

Patarimai imant greitąjį kreditą

Greitieji kreditai ir paskolos

Būna nutinka taip, kad pinigų reikia čia ir dabar. Deja, kartais jų piniginėje nėra, o santaupos taip pat ištuštėję. Tačiau išeičių vis tiek yra, viena iš jų –- greitos paskolos.

Greitos paskolos yra per itin trumpą laiką (nuo kelių iki keliolikos minučių) suteikiamos paskolos. Dažniausiai tai nedidelės sumos, o ir grąžinimo laikas vos iki kelių mėnesių. Tačiau tam tikrose situacijose to pilnai pakanka, dažniausiai, jei pinigų pritrūksta likus kelioms dienoms iki darbo užmokesčio gavimo.

Tačiau verta žinoti, kad greitos paskolos turi savo ir teigiamą, ir neigiamą puses. Žiūrint iš teigiamos puses, privalumų tikrai netrūksta. Kaip jau minėta, paskolos suteikiamos ypatingai greitai, todėl jei pinigų reikia skubiai, tai bene idealiausia išeitis. Taip pat, greitos paskolos yra suteikiamos nekeliant kojos iš namų. Tereikia turėti kompiuterį su interneto prieiga bei turėti galimybę prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės. Be to, greitos paskolos jau esamiems klientams gali būti suteikiamos net ir be interneto. Dažniausiai tokia paslauga yra ne kas kitas kaip sms kreditas. Norint gauti pinigų trumposios žinutės pagalba tereikia žinoti specialų (dažniausiai trumpąjį keturių skaitmenų) numerį, raktažodį, savo ID ar asmens kodą, paskolos sumą ir laikotarpį. Apie paskolos suteikiamą ar atmetimą Jūs taip pat būsite informuoti SMS žinute, o jei paskola suteikiama, pinigai bus pervedami į Jūsų banko sąskaitą, tad iš karto jais galėsite naudotis atsiskaitydami parduotuvėje, pervesdami ar išsiimdami pinigus bankomate.
Greitos paskolos taip pat gali praversti ir užsienyje. Jei įvyksta kokia nors nelaimė, prarandate turimus pinigus ir neturite kaip grįžti namo, pasiėmę greitąjį kreditą tai galėsite padaryti nesukdami sau galvos. Turėdami prieigą prie interneto ir savo banko kortelę su savimi (siūloma kelionių metų grynuosius, asmens dokumentus ir kredito korteles laikyti atskirose saugiose vietose) galėsite vietiniame bankomate išgryninti pinigus ar atsiskaityti už paslaugą, kelionės bilietus namo.

Kad ir kiek privalumų turėtų greitos paskolos, neišvengiamai yra ir trūkumų, kuriuos labai linkę pastebėti ir pabrėžti skolinimosi skeptikai. Vienas iš dažniausiai pastebimų ir išryškinamų greitų paskolų bruožų –- palūkanos. Yra teigiama, kad tokios paskolos yra apmokestinamos itin didelėmis palūkanomis, tačiau didelės palūkanos trumpesniam nei vienerių metų laiko tarpui neatrodo tokios baisios, ypač, jei skolinamasi tuomet, kai pinigų tikrai reikia. Taip pat, manoma, kad greitos paskolos gali sukelti finansinę priklausomybė, klampina į paskolų ir skolų liūną, tačiau iš tiesų, tai priklauso tik nuo pačio žmogaus, jo poreikių, požiūrio į gyvenimą bei atsakingumo, kuris yra viena svarbiausių savybių galvojant apie paskolas, nepaisant to, tai greitos paskolos ar ilgalaikiai kreditai.

Dairantis į kreditų bendrovių pasiūlymus pradžioje vertėtų įvertinti ne tik palūkanas, bet ir savo galimybes mokėti paskolą, taip pat pasitarti su artimaisiais ar specialistais. Be to, verta atminti, kad greitos paskolos gali būti suteikiamos tik dirbantiems asmenims, todėl paskaičiuokite, ar Jūsų darbo užmokesčio užteks visoms įprastoms lėšoms bei papildomai paskolos įmokoms mokėti. Jei manote, kad viskas bus gerai ir pinigų Jums tikrai reikia, ieškokite sau geriausio pasiūlymo ir pasidomėkite, kokios greitos paskolos šiai dienai Jums yra pačios naudingiausios, kokie viliojantys pasiūlymai yra taikomi ir kokios Jūsų galimybės skolintis. Taip pat, prisiminkite, kad skolintis palankiau gali būti ne greitųjų kreditų bendrovių skyriuose, bet ieškant greitos paskolos internetu ar skolinantis sms žinučių pagalba.