papildai

Papildai, kuriuos būtina derinti su sveika mityba

Rate this post

Rodos, moderniais laikais išgyventi išties yra labai sunku: nuolatinis bėgimas, oro užterštumas, o dar ir maistas, kuris yra pripumpuotas nenaudingų medžiagų. Mityba – labai svarbus procesas, kuris padeda pasiekti ilgaamžiškumą. Iki šiol ginčijamasi kas sveikiausiai maitinasi, tiek kurie vartoja įvairų maistą, vegetarai, o gal žaliavalgiai? Kaip maitintis kiekvienas gali nuspręsti pats. Bet kuriuo atveju maisto papildai gali būti puikus pasirinkimas siekiantiems susikurti kuo racionalesnę mitybą. Tačiau svarbu nepamiršti, jog maisto papildai jokiu būdu negali atstoti kasdienių valgių, kurie yra pripildyti įvairių, pačių naudingiausių medžiagų.

Daržoves stenkitės pirkti iš natūralių turgelių. Prasta išvaizda nereiškia blogos kokybės, dažniausiai priešingai – ji įrodo, kad produktas genda, tai yra jis yra be priemaišų. Daržovių valgymas yra tiesiog būtinas norint palaikyti subalansuotą mitybą. Maisto papildai, dažniausiai, pasirenkami būtent todėl, kad nevalgoma daržovių. Teisingai suderinus šiuos abu elementus: grynąsias daržoves ir vitaminus galite gauti patį puikiausią rezultatą. Svarbiausia nenustokite vartoti nei vienų, nei kitų.

Ekologiškuose turgeliuose rekomenduojama pirkti ir pieno produktus bei kiaušinius. Žinoma, dažnai to nedaroma, kadangi jų kaina yra gana gąsdinanti. Tokiu atveju parduotuvėse rinkitės lietuvišką produkciją, kadangi jos dažniausiai galiojimo terminas yra trumpesnis. Apskritai rinkitės tuos produktus, kurie galioja neilgai. Tai reiškia, jog jie nėra papildyti įvairiausiais cheminiais elementais.

Kaip sako japonai, kiekviename patiekale turi būti trys spalvos: taip jūsų mityba bus subalansuota. Tad vienu kartu pasistenkite vartoti ir grūdinės kilmės, ir daržovių patiekalus. Nebijokite maišyti – saikingas maišymas yra sveikintinas.
Stenkitės kasdien valgyti tuo pačiu metu. Taip organizmui yra geriausia. Taip pat venkite įvairiausių užkandžių, kurie trikdo skrandžio veiklą ir pastarasis gali sustoti. Tuomet pajusite didelius skausmus.

Greta subalansuotos mitybos rekomenduojama reguliariai sportuoti. Jei negalite tam skirti papildomo laiko, tuomet bent jau pasistenkite kuo daugiau vaikščioti ir mažiau sėdėti vienoje vietoje. Papildai sportui yra rekomenduotini jei stengiatės, kad jūsų kūnas būtų kuo labiau išpuoselėtas. Suderinus mitybą, sportą ir papildus būsite tiek sveiki, tiek gražūs.
Papildai sportui dažnai labai klaidingai suvokiami kaip žavingi cheminiai elementai, kurie skatina raumenis pūstis. Taip nėra, tai nėra draudžiamas dopingas. Tai priemonė suaktyvinti cheminius organizmo procesus, kas pastarieji kuo greičiau atneštų taip laukiamą rezultatą.

Iki sveikatos ir grožio yra vos keli žingsneliai, tad jais keliaujant labai greitai pasieksite taip norimą tikslą. Svarbiausia pradėti dabar, nes rytoj viską padaryti gali būti dar sunkiau. Juokaujama:

  • Kas mes?
  • Moterys!
  • Ko mes norime?
  • Sportuoti.
  • Kada?
  • Pirmadienį!
  • Šiandien pirmadienis…
  • Kitą pirmadienį!!

Svarbiausia nesusidurkite ir jūs su tokia problema!