tech pagalba klaipeda
Kita

Pagalba kelyje Klaipėdoje

tech pagalba klaipeda

Jeigu jūsų automobilis sugedo ar ištiko kita bėda kelyje, savomis jėgomis problemos dažniausiai neišspręsite. Tokiu atveju jums reikalinga pagalba kelyje. Šią pasklaugą teikia daug įmonių – vienos atlieka tik automobilio transportavimo darbus, kitos gali suteikti ir remonto paslaugų kelyje.

Kelyje gali nutikti įvairių netikėtų dalykų. Nesvarbu ar vairuojate brangų apynaujį automobilį, ar seną mašiną, gedimai visuomet ištinka pačiu netikėčiausiu metu ir jų neįmanoma numatyti net labai atsakingai prižiūrint savo vairuojamą transporto priemonę. Dažnai gedimas būna paprastas ir kelionę galima tęsti, kaip pavyzdžiui perdegusi žibinto lemputė. Tačiau kartais gedimai būna rimtesni ir net labiausiai patyrę vairuotojai su jais nesusitvarko savo jėgomis. Taip pat reiktų nepamiršti jog šiuolaikiniai automobilis yra sudėtingas mechanzmas susidedantis iš daugelio dalių bei mazgų kurie tarpusavyje saveikauja. Dažnai net anksčiau atrodęs paprastas gedimas, šiais laikais tampa rimtu iššūkiu, mat saugumo sumetimais automobilio borto kompiuteris nebeleidžia tęsti kelionės.

tech pagalbaTokiu atveju padės paslauga “pagalba kelyje”, šią paslaugą teikiančios įmonės, o kartais ir individualūs asmenys dažniausiai atvyksta į vietą kur stovi automobilis ir suteikia reikalingą pagalbą. Techninė pagalba kelyje ne juokas, atvykstantis technikas turi būti pasiruošęs visoms įmaonomoms situacijoms, mat visų aplinkybių kelyje nenumatysi. Kartais gali pakakti atvykus pakeisti ratą ir kelionę galima tęsti, tačiau dažnai taip lengvai išsisukti nepavyksta. Keliuose pasitaiko pačių įvairiausių situacijų: vairuotojui užpylus ne to kuro tech pagalbą teikiantis technikas turi būti pasiruošęs siurblį ir talpyklą, išsikrovus akumuliatoriui prireikia užvedimo laidų, užklimpus pusnyje – kastuvo bei gero troso.

Tačiau net į vietą atvykęs kvalifikuotas tech pagalba užsiimantis technikas gali padėti vietoje. Jei gedimas tikrai rimtas, kaip trūkęs variklio diržas, automobiliui gali padėti tik remonto dirbtuvės.Tuomet vairuotojui į pagalbą reiktų kviestis evakuatorių. Evakuatorius – tai specialiojo transporto rūšis, krovininis specialiai įrengtas automobilis skirtas automobiliams bei kitai technikai negalinčiai savarankiškai judėti transportuoti. Toks automobilis atvyks į vietą, užsitemps sugedusią mašiną ant specialios nusileidžiančios hidraulinės platformos ir pristatys tiesiai į remonto dirbtuves. Paprastai evakuatorius būna specialiai suprojektuotas tokiems darbams ir yra pritaikytas net sudėtingoms operacijoms – kai automobilis po eismo įvykio, ar sunkia valdomas ir stipriai pažeistas. Kartais tokie automobiliai būna aprūpinti net specialiu hidrauliniu manipuliatoriumi skirtu automobiliui užblokuotais ratais užsikelti bei nusikelti.

Tech pagalba kelyje Klaipėda – Kaunas kursuoja tikrai dažnai, ypač žiemos metu, kuomet keliai slidūs ir provėžoti. Jei sugedote autostradoje pagalbos sulaukti ne bėda, vien Klaipėdoje yra bene dešimtis įmonių teikiančių tech pagalbos ar evakuatoriaus paslaugas. Blogiau jei automobilis sustojo kokiame nuošaliame kaimo kelyje, tuomet tech pagalbą prisišaukti bus sudėtingiau, o pagalbai bus iššūkis surasti jūsų mašiną. Išsikvietus pagalbą teks ir palaukti, reikia turėti omenyje jog krovininis automobilis įveikia atstumą žymiai lėčiau nei lengvasis. Iš Klaipėdos iškviesta pagalbos mašina 30-50 km autostradoje atvykti gali po maždaug pusantros valandos, tik atgal grįžtant kelionė pasirodys trumpesnė, nors evakuatorius Klaipėdą pasieks tokiu pat greičiu.

Sutaupyti rūpi visiems, tačiau ištikus nelaimei ir prieikus pagalbos neverta rinktis tech pagalbą kuri pasiūlys mažiausią kainą. Toks sprendimas gali kainuoti laiko, pinigų ir jūsų nervų. Svarbu pasirinkti tokį techninės pagalbos operatorių kurio technikas patyręs ir žino ką daro. Kartais neprofesionalus technikas gali padaryti daugiau žalos vietoje to kad padėtų. Pavyzdžiuo neteisingai parinkus tašką kuriame prikabinti lyną, užvelkant automobilį ant platformos galima negrįžtamai deformuoti kėbulą, mat užvilkimo gervės būna labai galingos, o kėbulai kai kuriose vietose lengvai deformuojasi. Rinkdamiesi atminkite – skūpus moka dukart!