nuorodu katalogas
Verslas ir Ekonomika

Nuorodų katalogas – padidinkime individualaus projekto lankytojų skaičių!

nuorodu katalogasTikriausiai, jog nesumeluosiu, jeigu teigsiu, gerbiamas skaitytojau, jog turite individualų projektą ir ieškote išeičių, leisiančių padidinti portalo aktyvumą, taip? Galiu jus pradžiuginti – užsukote ten, kur reikia!

Interneto platybėse yra gausu informacijos šaltinių, kurie galėtų nukreipti jus teisinga linkme. Vis dėlto, labai gaila, jog didžioji dauguma jų skleidžia dezinformacija arba paprasčiausiai pilsto iš tusčio į kiaurą, siekiant individualiai padidinti šių teikiamos medžiagos peržiūrų skaičių. Kad ir kaip ten bebūtų, aš pasiruošęs jūsų paieškas užbaigt, mat norėčiau rekomenduoti, mano subjektyvia nuomone, vieną efektyviausių metodų, leisiančių padidinti portalo lankomumą – nuorodų katalogas mūsų šiandienos tema. Straipsnyje elementariai, tačiau aiškiai pristatysiu įvardytosios paslaugos koncepciją, bei pasistengsiu paaiškinti, kodėl tokios priemonės yra efektyvios. Iš tiesų, nesiekiu, jog turinys taptų agitacinio pobūdžio, tačiau visgi nemeluosiu – būtų smagu, jeigu piliečiai pateikta informacija pasinaudotų ir ši jiems taptų paskata veikti.

Žinoma, reikėtų, visų pirma, įvardyti pagrindinę koncepciją, kuria pasižymi nuorodų katalogas, ir tik tuomet pasistengti išsamiai paaiškinti šio teikiamą naudą. Pradėkime – nuorodų katalogas yra specifinis interneto puslapis, kuriame galite paviešinti individualaus projekto nuorodą ir tokiu būdų susikurti unikalius atgalinius „link‘us“. Ką gi aš visu tuo noriu pasakyti? Kuomet internetinis projektas yra patalpinamas į nuorodų katalogą, sukuriama atgalinė nuorodo impulsyviai pakelia projektą paieškos sistemose ir natūraliai didina mūsų trokštamą lankomumą. Manyčiau, jog paaiškinimas galėtų pasirodyti sudėtingas, tačiau iš tikrūjų stengiausi pateikti informaciją kuo įmanoma suprantamiau – visgi, kol patys paslaugos neišbandysite, matyt, jog pilnavertiškai persilaužti šios informacijos pateiktame suvokime nepavyks.

Kodėl gi nuorodų katalogas yra traktuojamas, kaip viena iš efektyviausių marketingo priemonių, kainuojančių ne itin daug arba esančių visai nemokamai? Iš tiesų, viskas yra vien dėl to, jog paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, neišpasakytai vertina pridėtinę internetinių projektų vertę. Iš tiesų, atgaliniai „link‘ai“, kurie ir yra sukuriami paslaugos nuorodų katalogas pagalba, yra įvardijami, kaip esminiai veiksniai, ne vien tik keliantys projektų reputaciją „Google“, ar kitos paieškos sistemos, atžvilgiu, tačiau ir turtinantys pačio tinklalapio vertę. Kadangi mūsų įvardyti paieškos modeliai ir itin vertina sukuriamus „link‘us“, dėl to metodika ir yra minima, kaip viena iš efektyviausių.

Tiesa, pabrėžiau, jog tai ne tik ypač pravarti, tačiau neretu atveju ir nemokama paslauga. Kodėl gi? Šiuolaikinėje rinkoje abstu įvairiausių verslių piliečių, gebančių pasipelnyti bet kurioje situacijoje – nuorodų katalogas paslaugos tiekimas yra viena iš esančių galimybių uždirbti. Kad ir kaip ten bebūtų, neteigiu, jog tai yra blogai – kadangi atgalinių nuorodų sukūrimas užima pakankamai nemažai laiko, ypač vykdant veiklą masyviu principu, natūralu, jog projektų savininkai, taupydami laiką, ieško žmonių, galinčių atlikti šį darbą už juos. Smagiausia tai, jog didžioji dauguma piliečių, teikiančių tokias paslaugas, mateikia itin mažus įkainius, kurie išties nesikandžioja. Vis dėlto, kaip ir teigiau, yra ir tokiu virtualių projektų, kurie paslaugą nuorodų katalogas siūlo ir visiškai nemokamai – tokiu atveju, mechaniniu būdu individualiai galite patalpinti savo projekto „link‘us“ ir tokiu būdu „užsidirbti“ trokštamą lankytojų srautą.

Nuorodų katalogas yra beprotiškai efektyvus – tuo įsitikinsite, jeigu nuspręsite išbandyti šią paslaugą. Tiesa, pasikartosiu dar kartą, jog nepamirštumėte – neretu atveju nuorodų katalogas yra visiškai nemokamai prieinamas, tad vien dėl to pamėginti šį pasiūlymą – tikrai verta. Tiesiog, skirkite šiek tiek asmeninio laiko inovatyvių paslaugų peržiūrai ir tikiu, jog neteks nusiminti.