Laisvalaikis

Naktinukai apvalioms: kokie labiausiai tinka?

Nepriklausomai nuo to, kokia yra Jūsų figūra – visada galite atrodyti puikiai. Tiek dienos metu, kai einate į darbo susitikimą, tiek vakarais, kai nusimetusi drabužius apsirengsite gražiausius miego rūbus, kurie Jums padeda jaustis seksualiai. Išties, naktinukai turi tokią galią, tačiau deja, dažniausiai apvalesnių formų moterys galvoja, kad geriausias jų kūnus puošiantis drabužis yra paprasčiausia maikutė.

Toks požiūris – neteisingas, kadangi tinkamai pasirinkti naktinukai bet kokiai figūrai suteiks galimybę atrodyti puikiai. Svarbiausia mokėti ieškoti.

Visi puikiai žino, kad tamsesni atspalviai padeda vizualiai sulieknėti, tad siūlome rinktis tokius apatinukus, kurie yra mėlyni, juodi, violetiniai. Žinoma, gražiai atrodo ir balti, tačiau jie ne tik nesulieknins talijos, tačiau vizualiai ji atrodys dar didesnė. Jeigu Jums svarbu, kad pavyktų sumažinti proporcijas – tokiu atveju labiausiai tinka tamsios spalvos.

Taip pat puikiai tinka naktinukai, kurie liemens vietoje turi dirželį. Dažniausiai jis yra tik imitacinis, tad tikrai nekels diskomforto miegant. Toks dirželis vizualiai suskaldo moters figūrą ir tuo pačiu suteikia liemeniui daugiau grakštumo. Galima rasti ir naktinukus su labai plačiu diržu. Vėlgi – gražu, tačiau ne visada patogu. Jeigu perkate tik aistringoms naktims, kurios bus tik kartais – kentėti verta. Tačiau kiekvienai nakčiai tai nėra patogus pasirinkimas.

Dažniausiai apvalesnės figūros moterys taip pat skundžiasi, kad jų kojos yra storesnės, o norisi joms suteikti vizualiai daugiau ilgumo. Tokiu atveju puikiai pasitarnauja seksualios ilgos kojinės, kurios gali būti dekoruotis įvairiais raštais. Atrodys puikiai, vyrui tikrai patiks jas numauti.

Miegojimui ir kasdieniniams nešiojimui taip pat labai rekomenduojami bodžiai, kurie paslepia didelį pilvuką. Kai kurie bodžiai yra su papildoma įlieminimo funkcija. Dažniausiai nelabai patogūs tad taip pat netinka kiekvienai dienai, tačiau ypatingoms progoms – tai yra puikus pasirinkimas.

Apvalesnių formų moterys dažniausiai gali pasigirti didesne krūtine, tad siūlome Jums nebijoti jos parodyti. Rinkitės tokius naktinukus, kurie turi nemažą V formos iškirptę. Puikiai atrodysite ir tikrai pavys gerai jaustis.

Žinoma, greta visų seksualių naktinukų visada galima pasirinkti labai paprastus, kurie paprasčiausiai nuneš Jus į sapnų karalystę. Tokiu atveju geriausia rinktis kuo platesnius, taip pat, natūralaus audinio, pavyzdžiui, medvilniniu, kurie padės naktis metu išvengti prakaitavimo, oda gerai jausis, kadangi medžiaga – ypač švelni. Tokie naktinukai gali būti vienos spalvos, gali būti dekoruoti, tad pirkdami internetu nesunkiai palyginsite labai plačią pasiūlą ir rasite tokius, kurie Jums yra patys gražiausi.

Nesvarbu, kokia yra Jūsų figūra – net ir su minimaliai drabužių galite atrodyti labai puikiai. Svarbiausia – mokėti ieškoti, taip pat, pažinti savo kūną ir suprasti, kas jam tinka.