minipaskola internetu
IT ir Tech. Naujienos

Minipaskola internetu: vos 5 žingsniai iki sėkmės

Svarstote, kaip pasiskolinti internetu? Kreditus ir paskolas teikiančios įmonės jums iki šiol neatrodo labai patikimos? Anaiptol… Ne vienas skolinęsis asmuo patikintų, kad greičiausias ir sklandžiausias būdas skolintis – paimti paskolą, vadinama minipaskola. Tačiau, žinoma, turite atitikti kelis svarbius kriterijus. Trumpai juos apžvelgsime. Turite būti Lietuvos Respublikos pilietis, turintis nuolatinę gyvenamąją deklaruotą vietą. Antras privalomas reikalavimas – sąskaita viename iš lietuviškų komercinių bankų. Taip pat kiekvieną mėnesį turite gauti nuolatines pajamas – kuo jos didesnės, tuo didesnės paskolos galima tikėtis. Jei, pavyzdžiui, uždirbate minimalų ar dar mažesnį atlyginimą, maksimalią paskolą grąžinti galėsite per ilgesnį terminą nei asmuo, gaunantis dideles kasmėnesines pajamas. Beje, minipaskola internetu suteikiama žmonėms, atitinkantiems tam tikrus amžiaus limitus: ne jaunesniems nei 21 metų ir ne vyresniems negu 75 metų. Taip pat asmuo, norintis, kad jam būtų suteikta paskola, turi turėti „švarią“ kreditų mokėjimo istoriją – sklandžiai ir laiku grąžinęs visus iki tol imtus kreditus ir paskolas, laiku sumokėjęs įvairius mokesčius, lizingus ir kita.

Greita instrukcija, kaip pateikti paraišką paskolai gauti
Norėdami gauti paskolą, apsilankykite bendrovės, kuri jas teikia, tinklalapyje. Tuomet spustelėkite mygtuką „prašyti dabar“ ar „registruotis paskolai gauti“. Tuomet būsite paprašyti nurodyti skolinimosi sumą bei terminus, per kuriuos ketinate grąžinti pinigus. Minipaskola internetu pirmą kartą suteikiama nuo minimalaus dydžio – 100 litų, iki 600 litų. Užpildžius registracijos formą, reikia spustelėti mygtuką „tęsti“ ir sekti nuorodas.

Kitas žingsnis – iš savo asmeninės sąskaitos pervesti 1 ct – šis veiksmas reikalingas tam, kad bendrovė gautų tikslius duomenis, kur pervesti pinigus ir kad įsitikintų, jog asmuo, kuriam paskola bus pervedama, yra realus. Dar iki paskolos suteikimo asmeniui el. paštu bus atsiunčiamas ir specialus kodas. Tik po to, kai kredito bendrovei bus pervestas 1 ct mokestis, bus įvertintos galimybės suteikti kreditą ir apie tai netrukus bus informuotas minipaskolos prašantis asmuo. Minipaskola internetu pervedama netrukus, kai vartotojas sulaukia informacijos, jog jis atitinka visus pagrindinius keliamus paskolai gauti kriterijus.