Grožis, Sveikata Kita

Mezoterapija padės atjaunėti ir sušvytėti

mezoterapijaMezoterapija – ne tokia ir nauja procedūra, kuri buvo pradėta taikyti Paryžiuje dar prieš gerą puse amžiaus. Tačiau šiandien tai jau naujausių technologijų ir medicinos galimybių procedūra, leidžianti odai įgauti naujo kvėpavimo. Mezoterapija šiandien jau gali atlikti dažna profesionali kosmetologė, o klientės neslepia, jog tai itin efektyvi ir dažnai net lūkesčius pranokstanti procedūra.

Kaip vyksta?
Mezoterapijos metu į viršutinį ir viduriniuosius odos sluoksnius mikroinjekcijų metu įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos, kurios praturtina veido odą ir ją pamaitina. Tai tarsi paviršinio veido tepimas priemonėmis alternatyva. Tačiau kuomet veidą tepate, priemonės sunkiau ir lėčiau įsisavinamos, tuo tarpu per mezoterapiją, visos medžiagos tuojau pat patenka į ląsteles ir pradeda jas veikti.

Kaip veikia?
Mezoterapijos metu į odą suleidžiamos tokios medžiagos kaip hialurono rūgštis, fermentai, vitaminai, aminorūgštys, antioksidantai, kiti mikroelementai. Visos šios medžiagos pradeda veikti odą ir jau po trumpo laiko duoda efektyvių rezultatų. Mezoterapija ne tik pažadina oda, tačiau ir pašalina raukšles, sutvirtina vidinę odos konstrukciją, atstato odos tonusą ir stangrumą, suteikia švytėjimo.

Kada taikyti?
Kartais moterys klaidingai mano, kad mezoterapija yra tik veido procedūros. Tačiau iš tiesų šis gydymo būdas padeda ne tik veido odai, bet ir kitoms kūno vietoms. Mezoterapijos procedūros gali būti atliekamos kaklo, plaukuotosios galvos dalies, iškirpties zonos ar kitų kūno vietų odai.

Kad mezoterapija veikia, pamatysite jau po kelių procedūrų, o rezultatas Jus nustebins. Tačiau prieš keliaujant pas šios srities specialistus, vis tiek pravartu pasitikrinti, ar ši naujoviška gražinimosi procedūra Jums tinka.

Geriausiai taikyti mezoterapiją, kuomet:
– Užsikimšo veido sporos
– Atsirado pagurklis
– Padaugėjo raukšlių
– Išbėrė spuogais
– Atsirado strijų
– Oda pradėjo riebaluotis