maudymosi kostiumeliai
Grožis, Sveikata

Maudymosi kostiumėliai – seksuali paplūdimio apranga

Šioje greitai besivystančioje visuomenėje paplūdimio apranga pasidarė būtinybe. Tai ypač aktualu tiems, kurie gyvena centrinėje Europos dalyje. Prie šio regiono galime drąsiai priskirti ir mūsų brangsiausiąją gimtinę. Juk šiame regione retame paplūdimyje aptiksime moterį, kuri mėgaujasi saulės spinduliais visiškai apsinuoginusi arba bent jau dalinai. Mūsų visuomenėje liktume nesuprastos ir smerkiamos. Jeigu nuvyktume į pietinius regionus – ten pastebėtume, kad visi paplūdimiuose kur kas daugiau apsinuoginę ir jiems mažai rūpi maudymosi kostiumėliai. Ar esate kada nors išdrįsę mėgautis saulės voniomis apsinuoginusios?

Kadangi mūsų gretose tikrai nėra daug moterų, kurios yra tokios drąsios kaip pietiečiai, Fashion2Get.lt trumpai pristatys, kas yra maudymosi kostiumėliai, kokie jų tipai. Maudymuko pagrindinė paskirtis yra pridengti intymias vieteles – išorinius lytinius organus bei krūtis. Tam tiksliui įgyvendinti buvo sukurti du maudymosi kostiumėlių tipai. Tai būtų vientisas maudymukas, kuris šias abi vieteles sujungia vientisu audiniu bei bikinis, kai atskirai dengiamos šios pikantiškos kūno vietos. Vientisas maudymosi kostiumėlis puikiai tinka toms, kurios nori optiškai pagražinti savo kūno linijas. Tinkamai pasirinktas rūbas gali puikiai paslėpti vieną kitą kilogramą. Bikinis kuo puikiausiai tinka saulės vonioms. Įdegis gausis gražus ir kur kas vientisesnis nei su maudymuku, kuris pridengia didesnę kūno dalį. Galima pastebėti ir savotišką tarpinį variantą, kas būtų monokinis, kuris kur kas daugiau kūno atidengia nei vientisi maudymosi kostiumėliai.

Moteriški maudymukai gali būti uždari, atviri, aptempti arba laisvesni. Viskas labai priklauso nuo dėvinčiosios bei mados tendencijų. Kad ir koks modeliukas būtų pasirinktas, svarbu, jog maudymukai nebūtų peršviečiami. Tam tikslui pasiekti reikalingas kokybiškas audinys bei pamušalas.

Taigi, svarbiausia pasirinkti tinkamiausią modeliuką, kuris pabrėžtų kūno linijų privalumus ir užmaskuotų mažuosius trūkumus. Ir tikrai nėra nei vienos moters, kuriai netiktų maudymosi kostiumėliai. Tik reikia šiek tiek laiko bei trupučio pastangų, kol surasite tinkamiausią modelį, su kuriuo galėsite drąsiai puikuotis ir jausitės jaukiai. Tiek baseine, tiek paplūdimyje – maudymukai pasidarė savotiška būtinybe ir reikiamybe.