Turizmas bei Kelionės

Maudymosi kostiumėliai 2014 – ųjų vasarai

maudymosi kostiumėliaiArtėjant šiltajam metų laikui, norisi atnaujinti garderobą ir papildyti jį naujais pirkiniais: gėlėtomis suknelėmis, atvirais bateliais, lengvomis skarelėmis ir skraistėmis. Juk lietuviška vasara tęsiasi taip trumpai. Bene svarbiausiu pirkiniu tampa maudymosi kostiumėliai. Kokį derėtų rinktis 2014-ųjų vasarai?

Pirmaujančias pozicijas vis dar užima dviejų dalių maudymosi kostiumėliai su taip vadinama balcanette tipo liemenėle. Šio tipo liemenėlės labai patogios dėl savo formos. Jos leidžia tolygiai įdegti ir po saulės vonių dėvimas drabužis atrodo nepriekaištingai, nes nelieka jokių „baltų linijų“ net ir dėvint palaidines ar sukneles be petnešėlių. Nesijaučiant saugiai, galima prisegti ir petnešėles, kurios tvirtai prilaikys liemenėlę aktyviai judant, pavyzdžiui, žaidžiant paplūdimio žaidimus. Krūtinę pakelia ir prilaiko pagalvėlės, taip suteikdamos idealią formą. Jei pagalvėlės nereikalingos, jas nesunku išimti. Puošnumo ir išskirtinumo suteikia per vidurį įsegta sagė, kurią, norint atrodyti kukliau, taip pat nesunku išsegti.

Iš mados neišeina ir skirtingų spalvų derinimas, kai liemenėlė vienos, o kelnaitės kitos spalvos. Tokiais deriniais galima susikurti vienetinį maudymosi kostiumėlį. Idealiausia, jei kelnaitės yra dvipusės ir skirtingų spalvų. Tokiu būdu, norint pakeisti kelnaičių spalvą, tereikia jas išversti į kitą pusę. Taip kasdien galima turėti kitokį maudymosi kostiumėlį ir jis tikrai nepabos.

Klasika tapę dviejų dalių maudymosi kostiumėliai su  trikampio formos liemenėlėmis, idealiai tinka didesnes krūtines turinčioms moterims, tačiau puikiai atrodo ir ant mažesnių. Kitaip tariant, tai universalus modelis, klasika, o klasika juk amžinai madinga. Lankeliai krūtinei suteikia puikią formą ir leidžia atrodyti nepriekaištingai. Petnešėlės rišamos už kaklo, todėl jas nesunkiai galima reguliuoti ir užsirišti patogiai. Kelnaitės su atkartotu liemenėlės rašto fragmentu sukuria vientisumo įspūdį ir padailina figūrą.

Priimta manyti, jog vienos dalies maudymosi kostiumėliai skirti tik stambesnėms ar pagyvenusioms moterims. Tačiau tai ne visai tiesa. Pamažu jie vėl grįžta į madą. Be to, yra nepaprastai patogūs laisvai judėti, žaisti tinklinį ar išbandyti vandens parkų atrakcionus. Vienos dalies maudymosi kostiumėliai – puikus pasirinkimas einant į vakarėlį prie vandens. Jie nepasikels ir neatidengs daugiau, nei norima parodyti. Vienintelis trūkumas – neįdegę pilvo ir nugaros plotai.

Šį sezoną vyrauja paprastumas ir sodrios spalvos. Paprasti užsegimai nugaros dalyje ar ploni raišteliai. Maudymosi kostiumėliuose akcentuota tik viena detalė, o ne keletas. Kitaip tariant, kuo kukliau ir paprasčiau, tuo geriau. Labai madingos žalios ir mėlynos spalvų atspalviai: Tamsiai mėlyna, turkio, mėtų. Jos derinamos su ryškesnėmis vyšnių, bordo, šokolado ar šaltesniais pilkos, plieno spalvos atspalviais. Beje, leopardo raštus ir auksinius blizgučius, patartina pasaugoti iki kitų sezonų.

Maudymosi kostiumėliai išsirenkami visai nesunkiai. Juos galima užsisakyti ir internetu, tereikia pasirinkti norimą spalvą, modelį ir dydį. O šią vasarą visus stebinti madingu, sodriu ir kukliai puošniu paplūdimio deivės įvaizdžiu.