Maisto pristatymas į namus – rekordiškai populiarus

Rate this post

Panašu, kad pasaulinė koronaviruso pandemija gerokai pareguliavo klientų įpročius visame pasaulyje. Lietuvoje – taip pat. Jeigu dar prieš metus ar kelis maisto pristatymas į namus buvo populiarus tik dalyje visuomenės ir tikrai užsakomas nebuvo dažnai, šiandien didžioji dalis gyventojų jau išbandė šią paslaugą, o kai kurie į fizines parduotuves jau nebevaikšto.

Parduotuvės plečia pasiūlą

Panašu, kad pandemijos padiktuoti besikeičiantys klientų įpročiai ne tik išaugino maisto pristatymo į namus rinką, bet ir ištobulino jos paslaugas. Kuo daugiau klientų ieško paslaugos, tuo labiau ji tobulėja.

Jeigu anksčiau maisto pristatymas į namus buvo siūlomas tik kelių rinkos žaidėjų, įsisiūbavus karantinui šalyje, maisto pristatymo  į namu paslaugą teikia daug daugiau parduotuvių. Didelė dalis gyventojų renkasi išbandyti naujas apsipirkimo vietas ir paragauti naujų maisto produktų. Vienas iš populiarių pasirinkimų – maisto parduotuvė internete www.eastanbul.lt

Be to, perkant naujoje parduotuvėje galima išvengti ilgų eilių, kai dėl užsakymų gausos neįmanoma sulaukti prekių laiku arba įprasta maisto parduotuvė pristato produktus vėluodami, neturi laisvų pristatymo laikų.

Nebereikia laukti eilėse

Ypač tie klientai, kurie maisto pristatymo į namus paslauga naudodavosi retai arba visai nebuvo išbandę, džiaugiasi atradę galimybę apsipirkti patogia ir greitai, neiškeliant kojos iš namų. Nors internautai online kasmet perka vis dažniau, maisto prekės vis dar būdavo gana retas pirkinys. Dažniausiai tautiečiai buvo įpratę pirkti drabužius ir buities reikmenis maistą rečiau. Šiandien vis daugiau lietuvių renkasi maistu apsirūpinti internetu.

Tai labai patogus pasirinkimas, nes nebereikia gaišti laiko parduotuvėje. Labai dažnai užėjus į fizinę parduotuvę sunku susikaupti, todėl lengva pamiršti kažką iš pirkinių sąrašo. Rinkdamiesi pirkinių krepšelį internetu, galite pagal sąrašą pasirinkti tik tas prekes,kurių Jums tikrai reikia. Neužtruksite ilgai, o prieš apmokėjimą nereikės laukti eilėse. Tai labai patogu ir greita.

Ar verta gaminti?

Be to, maisto pristatymas į  namus pastaruoju metu išpopuliarėjo ne tik maisto prekybininkų tarpe, bet ir maitinimo įstaigų sferoje. Dalis kavinių ir barų karantino metu užsidaro, o kiti persiorientavo į maisto pristatymo paslaugas. Todėl jeigu šiandien neturite laiko gaminti, galite užsisakyti jau pagamintą vakarienę ir negaišti laiko. Daugelyje Lietuvos miestų maisto pristatymo kurjeriai taip pat praplėtė savo paslaugas ir jau pristato netgi tų restoranų patiekalus, kurie anksčiau maisto išsinešimui nesiūlė.