Kita

Logotipų kūrimas – kaip pasirinkti įmonę?

logotipo kurimasPrieš pradedant planuoti, kaip turėtų atrodytų jūsų logotipo dizainas, reikėtų rasti kažką, kas galėtų perkelti jūsų idėjas į tokį logotipą, kokio norite. Rasti gerą, patyrusią ir kokybiškas paslaugas teikiančią dizaino įmonę šiais laikais yra tikras iššūkis. Tektų ieškoti šimtus kartų kol rastumėte tą tinkamą įmonę, kuri paverstų jūsų svajones į realybę. Prieš steigiant įmonę, kai galvoje yra vienintelė mintis – logotipo kūrimas, verta pasvarstyti ar nevertėtų samdyti dizainerį, kad logotipas būtų kiek įmanoma aukštesnės kokybės.

Logotipo dizaineriai gali ne tik sukurti arba perkurti logotipą, bet ir maketuoti marketingo priemones, tokias kaip lankstinukai, reklaminiai plakatai, interneto reklamos kampanijų paveikslėliai. Reikia rasti kažką, su juo bus lengva komunikuoti, tad visuomet būsite tikri, kad judate ta pačia linkme. Kuo labiau patyrusi dizaino įmonė – tuo labiau jie bus pažįstami su šios industrijos niuansais. Pateiksime kelis patarimus, kurie padės jums suprasti, kaip išsirinkti tinkamiausią dizainerių įmonę ir kaip iš bendradarbiavimo su jais išspausti viską, kas įmanoma:

  1. Komunikuokite su dizaineriu

Komunikavimas su dizaineriu leis jums visuomet žinoti, kurioje stadijoje yra jūsų projektas. Jei jums ir dizaineriui pavyks glaudžiai bendradarbiauti, tai suteiks energijos ir entuziazmo, kad pabaigti projektą pasiekiant aukščiausią kokybę.

  1. Įvertinkite įgūdžius ir patirtį

Įsitikinkite, kad dizaino įmonė yra itin kompetentinga. Geri įgūdžiai, kurie reikalingi sukurti logotipui ir programinė įranga, kuri reikalinga tiems įgūdžiams realizuoti yra svarbus logotipo kokybės faktorius.

  1. Logotipo kūrimo procesas

Naršant po įmonės svetainę, kurios veikla yra logotipų kūrimas, yra svarbu surasti informaciją kurioje aprašyta, kaip vyksta logotipo kūrimas. Logotipo sukūrimo laikas, kiek kartų bus galima atlikti korekcijas, kiek logotipo pavyzdžių gausite ir dar daug įvairių niuansų yra verti palyginti su kitomis įmonės, kad rastumėte tinkamiausią variantą.

  1. Išspauskite iš dizainerio viską, ką galit

Bendravimas yra raktas į kokybišką produktą – būkit kiek įmanoma labiau atviras ties tuom, ko tikitės iš dizainerio, tačiau taip pat būkite ir kantrus. Dizaineriai tikrai gerai išmano savo darbą, tad galite jais pasitikėti, jog sukurs tinkamą logotipą.

  1. Pastabos, bet ne kritika

Gavus logotipų pavyzdžius – pateikite tinkamas pastabas. Tačiau turėkite omenyje, jog daug naudingiau yra pateikti pastabas, kurios padės dizaineriui lengviau suprasti, kokia yra galutinė jūsų logotipo vizija, o ne kritikuokite neigiamai. Su tinkamomis pastabomis, dizaineriui bus lengviau pateikti jums kokybiškai ir iš širdies sukurtą produktą, kuris pilnai atitiks jūsų iškeltus reikalavimus.

  1. Neužmirškite savo klientų

Taip pat nepamirškite, jog planuojant logotipo koncepciją, reikia atminti ir jūsų klientus. Rekomenduojama taikytis į tokį logotipą, kuris taip pat atspindėtų ir jūsų klientus.

  1. Atsiliepimai ir reputacija

Prieš renkantis logotipo kūrimo įmonę, visuomet bent preliminariai patikrinkite, ar įmonė kurią planuojate rinktis neturi prastos reputacijos ir sugadinto įvaizdžio tarp savo klientų. Atsiliepimų apie tam tikrą įmonę galite lengvai rasti Google paieškos lauke įrašę įmonės pavadinimą ir pridėje žodį “atsiliepimai”. Jei įmonė turi prastų klientų atsiliepimų, yra ne mažas šansas, kad jūs taip pat neliksite itin patenkinti tos įmonės paslaugomis.