laukiamiausi balandžio filmai
Laisvalaikis

Laukiamiausi balandžio filmai

Pastarieji mėnesiai tikrai nelepino kino žiūrovų įsimintinais filmais. Tačiau, artėja vasara ir situacija artimiausiu metu apsivers aukštyn kojomis. Būtent vasaros sezonu Holivudas išleidžia didžiausias ir turbūt laukiamiausias metų juostas. Kad netektų labai liūdėti, balandis mums pasiūlys bent tris filmus, kuriuos tikrai verta susiplanuoti ir pamatyti kine.

Kapitonas Amerika: Žiemos karys / Captain America: The Winter Soldier
Vaidina: Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson
Vos už kelių dienų viso pasaulio kinio teatrus sudrebins antroji Kapitono Amerikos dalis. Po lemtingų įvykių Niujorke visas pasaulis pasikeitė. Visi superherojai išsiskirstė ir grįžo į savo gyvenimus. Tačiau, kur Kapitono  Amerikos vieta, jei jis net ne iš šio laikmečio? Turbūt natūralu, kad šioje situacijoje S.H.I.E.L.D organizacija priglaužia jį po savo sparnu ir bando labiau įtraukti į šiuolaikinį pasaulį. Deja, ramiu gyvenimu džiaugtis nepavyks, nes pasauliui grasina priešas, kuris stipriai susijęs su Kapitono praeitimi.

Transcendence / Transcendence
Vaidina: Johnny Depp, Rebecca Hall, Morgan Freeman
Talentingasis Johnny Depp‘as sugrįžta su neeiliniu filmu, kuris pasiūlys ne tik įspūdingus specialiuosius efektus, bet ir intriguojantį siužetą. Gabių mokslininkų grupė sukuria dirbtinį intelektą, tačiau savo šedevru netenka ilgai džiaugtis. Įvyksta nelaimingas atsitikimas, kurio metu nepagydomai sužalojamas Depp‘o herojus. Vienintelis būdas jį išgelbėti – prijungti prie dirbtinio proto. Prie šio filmo įgyvendinimo labai stipriai prisidėjo gabusis Christopher‘is Nolan‘as, taigi visi požymiai rodo, kad tai bus nuostabus reginys.

Rio 2 / Rio 2
Įgarsina (originalo kalba): Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, Jemaine Clement
2011 metais saulės šviesą išvydo animacinis filmas vaikams Rio. Pagrindinio herojaus nuotykiai saulėtame Rio de Žaneire pakerėjo viso pasaulio vaikus, tad šiais metais išvysime jo nuotykių tęsinį. Nuostabi animacija, daug humoro ir nepakartojama Pietų Amerikos atmosfera – visa tai nuo pirmųjų minučių įtrauks mažuosius žiūrovus ir nepaleis iki paskutinių filmo kadrų. Filmas bus įgarsintas ir lietuviškai!