Finansai

Labai greitos paskolos internetu

Jei jus domina labai greitos paskolos internetu, puikiai suprantama, kad turėtumėte neskubėdami peržiūrėti internetinius kreditorių tinklalapius, kuriuose visuomet yra pateikiama labai daug potencialiems ir esamiems klientams naudingos informacijos. Kaip bebūtų, paskolų pasiūlymų šiomis dienomis yra daugybė, todėl jei jūs pasinaudosite internetu, jums bus daug lengviau surasti būtent tai, kas jus labiausiai domina.

Paskola internetuBe abejo, kai kalbame apie greitas paskolas, labai dažnai pirmoji į galvą šaunanti mintis būna susijusi su greitaisiais kreditais, kurie būna mažesnio dydžio ir pasižymi didesnėmis palūkanomis. Tačiau iš tiesų greitos paskolos apibrėžimas nėra toks ribotas. Greita paskola gali būti suprantama ir kaip didesnės vartojimo paskola, paskola automobiliui, būstui ar verslui. Šiuo atveju greitį apibrėžia ne paskolos suma, o kliento mokumas ir kreditorių veiklos principai. Jei kreditoriai yra šiuolaikiški ir visuomet stengiasi, kad jų klientai liktų kaip įmanoma labiau patenkinti, o klientų mokumas yra aukštas, tuomet paskolos gali būti suteiktos labai greitai.

Tačiau, kaip jau supratote, šiuo atveju labai svarbų vaidmenį vaidina ne kas kitas, o klientų mokumas. Jei klientas neatitinka kreditorių taikomų reikalavimų, paskolos jis gauti negalės. Ir tai yra labai puikiai suprantama. Net jei manote, kad tai nesąžininga – pagalvokite dar kartelį. Kreditoriai apsaugo ne tik save, tačiau ir savo potencialius klientus. Jei žmogaus asmeninė finansinė situacija yra labai sudėtinga, jis yra pažeidžiamas ir jam suteikta paskola gali sukelti dar daugiau papildomų finansinių sunkumų, iš kurių išsikapstyti jam gali būti daug sudėtingiau. Todėl tikrai nepakanka turėti vidinį įsitikinimą, kad jums suteiktą paskolą jūs tikrai galėsite grąžinti. Tai turėtų būti pagrįsta labai akivaizdžiais ir tiksliais skaičiais.

Į ką vertindami klientų mokumą atsižvelgia kreditoriai

Labai svarbu žinoti, į kokius veiksnius atsižvelgia šiuolaikiniai kreditoriai. Visą tai galima sužinoti tiek skaitant vartotojų mokumo vertinimo įstatymą, tiek ir lankantis kreditorių tinklalapiuose, kuriuose taip pat yra pateikiama daug naudingos ir klientams aktualios informacijos.

Kreditoriai visuomet atsižvelgia į savo klientų gaunamas mėnesio pajamas. Žinoma, pajamos turi būti oficialios. Nepaisant to, kiek daug pašalinių įplaukų jūs turėtumėte, jei jos nebus pagrįstos dokumentais, tai nebus priskiriama prie jūsų gaunamų mėnesinių pajamų. Visa tai taip pat yra tiesiogiai susiję ir su tęstinumu, reguliarumu ir darbo stažu. Jei jūs dirbate pagal individualios veiklos pažymą ir vieną mėnesį gaunate keletą tūkstančių eurų, o kitus du ar tris mėnesius negaunate jokių pajamų, tai taip pat bus neigiamas veiksnys, kuris gali nulemti jums nepalankų kreditorių atsakymą. Tuo tarpu, jei dirbate pagal darbo sutartį, jūsų darbo stažas dabartinėje darbovietėje neturėtų būti trumpesnis nei keturi mėnesiai. Kaip bebūtų, dažnas kreditorius atsižvelgia į kur kas ilgesnį laikotarpį, todėl kuo ilgesnis bus jūsų turimas darbo stažas dabartinėje įmonėje, tuo didesnės galimybės bus gauti paskolą.

Suprantama, kad minėti veiksniai nėra vieninteliai, kurie yra svarbūs šiuolaikiniams kreditoriams. Ne ką mažiau svarbiu yra ir finansinių įsipareigojimų dydis. Kuo daugiau finansinių įsipareigojimų (paskolų, lizingų, kreditinių kortelių ir kt.) jūs turėsite, tuo jums bus sudėtingiau gauti paskolą. O jei jūsų finansinių įsipareigojimų dydis viršys 40 proc. jūsų mėnesinių pajamų, apie papildomas paskolas galvoti tikrai neturėtumėte.

Be to, labai svarbia išlieka ir asmeninė kredito istorija. Ji turi būti nepriekaištinga, jei norite gauti paskolą. Tuo tarpu, jei jūsų asmeninėje kredito istorijoje atsispindi anuomet pradelstos paskolų grąžinimo įmokos ir finansinių įsipareigojimų nevykdymas, tai bus labai rimtas ženklas kreditoriams.