Samsung Galaxy S8 ekrano keitimas
IT ir Tech. Naujienos

Kur kreiptis, kai reikalingas Samsung S8 ekrano keitimas?

Telefonas daugeliui žmonių šiais laikais yra ne tik pramogas teikiantis daiktas, tačiau ir pragyvenimo šaltinis, kadangi bendraujant telefonu pavyks atlikti daugelį darbų. Žinoma, reikalingas ne paprastas, tačiau geras, puikiai funkcionuojantis ir problemų nekeliantis telefonas. Jeigu Jūsų turimas modelis yra Samsung S8 – tokiu atveju galime jus nudžiuginti, kadangi jį sutiks sutvarkyti daugelis meistrų.

Tačiau kai servisų pasiūla tokia plati ir jie teigia, kad jų siūlomas Samsung S8 ekrano keitimas bei kitos paslaugos atliekamos pigiausiai – kuriais pasitikėti verta?

Galbūt verta bandyti sutvarkyti pačiam?

Samsung S8 ekrano keitimas yra vienas sudėtingesnių darbelių. Jeigu pasikeisti įdėkliuką arba susiklijuoti pakrovėją gali kiekvienas, tai ekrano keitimo darbai turi būti paliekami profesionalams, kadangi viskas ne taip paprasta, kaip gali atrodyti. Galbūt kyla klausimas, kodėl kažkam apskritai atrodo, kad mobiliojo ekrano keitimas yra paprastas darbas? Todėl, kad internete galima rasti labai daug patarimų, kuriuose aiškinama, kaip atlikti įvairius darbelius. Atsiminkite, kad mokomuosius video kuria tie, kurie daugelį metų dirba šioje sferoje, meistrai, tad jiems viskas atrodo labai paprasta. Jie turi reikalingą įrangą bei įgūdžius. Tuo tarpu realybėje viskas yra ne taip paprasta. Deja, dažnai keičiant stikliuką padaroma dar daugiau klaidų, kurių tvarkymas vėliau kainuoja ne tik daugiau laiko, tačiau ir pinigų. Geriausią iškart bendradarbiauti su tais, kurie atlieka stiklo keitimo darbus. Jau kitą dieną galėsite naudotis savo telefonu, o jis atrodys kaip ką tik iš salono.

Svarbiausia, kad Samsung S8 ekrano keitimas atliekamas daugelyje servisų. O kuriuo verta pasinaudoti?

Kurie meistrai yra geriausi?

Nors kiekvienas asmuo pats gali nuspręsti, kokie kriterijai jam yra patys svarbiausi ieškant serviso, tačiau mes nurodysime kelis universalius, kurie padės greičiau rasti patikimas taisyklas.

Natūralu, kad pirmiausia susipažįstama su paslaugų kainomis. Norisi nepermokėti, tačiau gauti geriausias paslaugas. Dažniausiai apie kainoraščius info yra skelbiama interjere, tad nesunkiai galėsite susipažinti su pasiūlymais.

Taip pat skatiname skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės Jums susidaryti nuomonę, ar teikiamos paslaugos yra tokios geros, kokias tikina, kad suteiks meistrai.

Žinoma, Samsung S8 ekrano keitimas gali būti atliekamas skirtingą laiko tarpą. Vienu atveju jau tą pačią dieną telefonas gali būti atiduodamas savininkui, kai tuo tarpu kiti meistrai visiškai nesiskubina ir laiko mobiliuosius net po savaitę ir ilgiau. Suprantama, kad šiais laikais daugeliui žmonių telefonas yra gyvenimo dalis, tad norisi jį kuo greičiau atgauti.

Taip pat reikia plačiau pasidomėti, ar teikiamas nemokamas pakaitinis telefonas, jeigu Samsung S8 ekrano keitimas bus atliekamas labai ilgą laiko tarpą.

Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad daugeliu atveju atliekamam darbui suteikiama garantija. Pasidomėkite, ar ir šįkart ji bus taikoma.

Ne visada meistrai sutinka sutvarkyti Jūsų turimą telefono modelį arba ne visada sutinka atlikti konkrečius darbus. Taigi, ieškoti serviso galima pagal tai, kokių paslaugų reikia.

Taip pat kartais paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, kadangi telefonai yra perduodami per kurjerius. Kitais atvejais paslaugos gali būti teikiamos konkrečiame mieste. O kuris variantas Jums labiausiai tinka?

Pasidomėkite, kokios dalys bus integruojamos Jūsų telefone. Svarbu, kad keičiamas stikliukas taip pat būtų originalus. Kai kurie servisai teikia įrodymus, pavyzdžiui, atsiunčia sertifikatus. Pasinaudokite ir Jūs tokia galimybe, jeigu norite jaustis ramesnis.

Samsung S8 remontas
Samsung S8 remontas

 

Kaip išvengti stikliuko dužimo?

Kadangi stikliuko keitimo darbai atliekami greitai ir pigiai, gali atrodyti, kad nereikia skirti mobiliajam daugiau priežiūros, kad jis ilgiau tarnautų. Tačiau tikrai reikia, ne kam gaišti savo laiką ir mesti pinigus, kai galima to išvengti?

Siūlome ant stikliuko užklijuoti specialią plėvelę, stikliuką, kuris sudūžta tokiu atveju, kai iškrenta mobilusis iš rankų. Taip pat naudokite apsauginius įdėklus, kurie suteikia telefonui daugiau papildomos apsaugos, garantuoja, kad telefono ekranas ne tik nesuduš, tačiau ir pavyks išvengti susibraižymo. Galiausiai, naudokite tik originalias dalis telefono tvarkymo atveju. Tai užtikrina, kad įranga bus kur kas tvirtesnė, tarnaus ilgiau, žinoma, atrodys gražiau.