autoservisas

Kur geriausiai atliekamas automobilio ratų suvedimas?

Rate this post

Kiekvienas vairuotojas žino, kad Lietuvoje reikia keisti padangas du kartus per metus – padangų keitimas yra būtinas dalykas, kad galėtume važinėti gatvėmis saugiai. Prieš sezono atidarymą, padangos Vilniuje šiek tiek pabrangsta, todėl daugelis automobilių specialistų ir auto serviso darbuotojų pataria pasirūpinti padangomis šiek tiek prieš sezono pakeitimą – geriausia būtų pasikeisti padangas bent jau vieną mėnesį prieš tą laikotarpį. Tuomet daugelis parduotuvių parduoda padangas Vilniuje už tikrai priimtiną kainą, o kainos ir kokybės santykis būna net gi dar geresnis, negu kituose miestuose. Taigi, jeigu turite laiko šiais dalykais pasirūpinti bent mėnesį prieš sezono atidarymą ir norite sutaupyti daugiau, tuomet padangos Vilniuje – jūsų paslaugoms.

Savaime suprantama, kad kiekvienas atsakingas vairuotojas norės paruošti savo automobilį žiemai tinkamiausiai. Vadinasi, reikia pasirūpinti ne tik padangomis, tačiau ir kitais automobilio parametrais, kurie žiemos sezonui turi būti pakoreguoti arba sustiprinti. Pavyzdžiui, viena iš svarbiausių paslaugų tokiu metu gali būti ratų suvedimas. Turbūt kiekvienas specialistas jums galėtų pasakyti, kad geriausia atlikti ratų suvedima bent jau kas 10 arba 15 tūkstančių pravažiuotų kilometrų. Taip pat, šis procesas yra neišvengiamas, jeigu neseniai buvo remontuota važiuoklė. Po nuodugnaus važiuoklės remonto gali atsirasti nemažai problemų su ratų balansu, tad nieko keisto, kad šios paslaugos dažniausiai yra užsakomos viena po kitos. Taip pat verta pagalvoti apie ratų suvedimo paslaugą, jeigu neseniai buvo atliktas vairo sistemos remontas.

Ratu suvedimas Kaune yra reikalingas tam, kad būtų galima tinkamiausiai nustatyti ratų kampą, jog mašina važiuotų saugiausiai, būtų lengviausiai valdoma, būtų taupomi jos degalai, taip pat ir padangų ilgaamžiškumas. Jeigu naudojamos kokybiškos padangos, tai dar nereiškia, kad nereikia atlikti ratų suvedimo – geriausiai automobilis veiks, kai specialistai atliks ratų suvedimą su gamintojo rekomenduojamomis padangomis.

Anot daugelio vairuotojų, dabar ratų suvedimas Kaune yra vienas iš kokybiškiausių. Čia dirba daugiau nei keli puikūs autoservisai, kurie savo klientams gali pasiūlyti patį geriausią kainos ir kokybės santykį, kuris pralenkia net gi autoservisus Vilniuje.