Kuo vestuviniai žiedai skiriasi nuo sužadėtuvių? Ekspertai atskleidžia pagrindinius skirtumus

Rate this post

Tiek sužadėtuvių, tiek vestuviniai žiedai turi didelę reikšmę. Pasirinkę aukščiausios kokybės žiedus, atitinkančius jūsų unikalų stilių ir skonį, galėsite turėti papuošalų, kuriuos norėsite nešioti visą gyvenimą. Vis dėlto, tarp šių žiedų yra skirtumų. Kokie jie?

Skirtumas tarp sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo yra tas, kad sužadėtuvių žiedas įteikiamas pasiūlius arba porai nusprendus tuoktis. Vestuvių žiedas yra keičiamas vestuvių ceremonijoje ir yra oficiali santuokos jungtis. Abu žiedai dažnai dėvimi kartu kaip meilės ir įsipareigojimo simboliai.

Vestuviniai žiedai dažniausiai būna paprastesnio dizaino. Pavyzdžiui, klasikinis žiedas, pavyzdžiui, balto ar rožinio aukso žiedas arba žiedas su mažais deimantais. Daugeliu atvejų vestuviniai žiedai neturi didelių deimantų ir brangakmenių

Sužadėtuvių žiedai gali būti bet kokie – jie nebūtinai turi būti deimantiniai ar brangūs žiedai. Svarbiausias aspektas yra pasirinkti stilių, kurį dėvėdama patiktų jūsų partneris. Sužadėtuvių žiedų stiliai svyruoja nuo paprastų dizainų.

Sužadėtuvių žiedas gali būti ir vestuviniai žiedai (jei taip norisi), nes kai kurie žmonės neperka atskiro vestuvinio žiedo. Tai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir nuo to, ar sužadėtuvių žiedą norite naudoti kaip vestuvinę juostą. Tai reiškia, kad sužadėtuvių žiedą galite mūvėti be vestuvinės juostos, net ir pasibaigus ceremonijai.

Tradicinė išvaizda yra ir sužadėtuvių žiedas, ir vestuvinė juosta. Tai nesenstantis derinys – dažniausiai akį traukiantis deimantinis sužadėtuvių žiedas šalia elegantiškos ir elegantiškos vestuvinės juostos. Tačiau daugelis renkasi nešioti tik vieną žiedą. Jei tai jums patinka, turėtumėte jaustis šimtu procentų patogiai pasirinkę.

Kai kurie jaučiasi patogiau mūvėdami tik vieną žiedą, o ne dviejų (ar daugiau) žiedų šūsnį. Taip pat mažiau vargo renkantis sužadėtuvių žiedą ir vestuvinį žiedą. Vestuviniai žiedai ir sužadėtuvių žiedai ant vieno piršto yra gera idėja. Juo labiau, kad tradicija diktuoja, kad nuotaka mūvi du Fashiongold.lt žiedus. Vis dėlto, tai nėra būtina. Juvelyrai ir kiti ekspertai teigia, kad vis labiau pastebima tendencija dėvėti pavienius žiedus.