Vestuvės
Kita

Kuo jums gali pagelbėti vedybų planuotojai?

Prieš gerus dvidešimt metų tokia profesija kaip vedybų planuotoja buvo nematyta ir nelabai suprantama Lietuvoje. Tačiau, laikai keičiasi ir vestuvių planavimo paslaugas teikiantys profesionalai jau nieko nebestebina. Kiekvienais metais tokios paslaugos vis labiau populiarėja bei tampa prieinamos visiems – ir tikrai ne be reikalo.

Tai nereiškia, kad šiuolaikinių vestuvių negalima suorganizuoti ir be vestuvių organizatorių pagalbos, tačiau tam reikia skirti labai daug laiko, turėti organizavimo įgūdžių, daug idėjų, draugių, kurios visuomet galėtų jums padėti ir daug daug noro. Taip pat, reikia susitaikyti su mintimi, kad Jums patiems teks viskuo rūpintis vestuvių dieną, ypač jei kas nors vyks ne pagal planą ar nesiseks. Norėdami išvengti visų šių sunkumų ir ieškodami ramesnio gyvenimo šventės metu, jaunieji kreipiasi į profesionalus, kurie pasirūpina visais vedybų aspektais.

Sutaupysite daug laiko

Ar įsivaizduojate kiek paslaugų tiekėjų turite rasti? Jums reikės rinktis floristą, vakaro didžėjų, grupę. Be jokios abejonės, reikės surasti ir vakaro vedėją, papildomas pramogas, palapinę, jeigu švęsite lauke. O galbūt jūsų vestuvių tema bus retro? Tokiu atveju reikės įvairių senovinių baldų bei nepakartojamo automobilio. Pasirūpinti visu tuo yra tikrai nelengva, o atskirti gerą renginio vedėją iš visų siūlančių savo paslaugas yra rimta užduotis. Tą patį galima pasakyti ir apie fotografą – visuomet patartina susitikti su vestuvių fotografu ir šiek tiek pabendrauti, net jeigu jums labai patiko jo darbai internete. Reikia atsiminti, kad vestuvių metu, su šiuo žmogumi praleisite visą dieną. Ir tai vos keletas paslaugų tiekėjų, kurie turi būti patikimi ir lydėti jus vedybų metu. Kaip matote, tikrai yra kuo pasirūpinti, o visą tai padaryti vienai gali būti labai sunku, nebent turite daug laiko ir esate pasiruošusi priimti iššūkius.

Vestuvės
meileslegendos.lt nuotr.

Nereikės sukti galvos dėl per brangių vestuvių

Turint vestuvių planuotoją, būsite tikri, kad neviršysite savo finansinių galimybių, kadangi iš anksto bus sudaryta vestuvių sąmata ir jos bus griežtai laikomasi. Taigi, kuomet susitiksite su planuotoja, galėsite pasikalbėti apie savo viziją, ko labiausiai norėtumėte ir kiek planuojate išleisti tam pinigų. Planuotoja sudarys vestuvių biudžetą ir tikrai nepradės darbų, kol jūs nepatvirtinsite, kad toks biudžetas jums tinkamas ir priimtinas. Tyrimai rodo, kad daugiau nei 50% jaunųjų viršija įsivaizduojamus biudžetus, kai planavimu užsiima patys.

Būsite rami ir išsimiegojusi

Labai svarbu vestuvių dieną atrodyti gražiai, energingai ir linksmai. Jeigu viską planuosite ir organizuosite pati, tuomet savaime suprantama, kad tikimybė, jog būsite visiškai atsipalaidavusi yra labai labai menka. Net ir dieną prieš vestuves, bus begalė darbų ir niuansų, kuriais būtina pasirūpinti. Tačiau, jeigu perleisite šiuos reikalus profesionalams, tuomet be jokios abejonės turėsite laiko ir išsimiegoti, ir pasipuošti, ir nusišypsoti savo išrinktajam, vietoj to, kad daryti paskutinius neužbaigtus darbus iki paryčių.

Įgyvendinsite savo idėjas

Profesionalūs vestuvių organizatoriai pasirūpins viskuo nuo A iki Z – jie suderina sutartis su rangovais, parenka ir siūlo pramogas, tinkamus specialistus, tortus, dekorą ir t.t. Su planuotojais galėsite ir nemažai sutaupyti, kadangi jie su patikimais paslaugų tiekėjais bendradarbiauja ne vieną ir ne du kartus, todėl jiems taikomos nemažos nuolaidos, kurias galėsite išnaudoti savo naudai.

Tikimės, kad ši informacija padės jums užsisakyti tinkamas vestuvių planavimo paslaugas ir įgyvendinti savo svajones. Linkime nuostabios šventės ir laimingų metų gyvenant kartu!