Finansai

Kredito kortelė – finansinė paskola dar patogesniam Jūsų gyvenimui užtikrinti

Kiek savo piniginėje rastumėte pinigų, jei būtumėte paprašytas ją atverti tiesiog dabar? Jei artimiausiu metu neketinate pirkti stambaus pirkinio, kuriam reikalinga didelė grynųjų suma, tikėtina, „sukrapštytumėte“ vos kelis eurus ar net centus. Galbūt dėl to, jog esate įpratęs, kai tik įmanoma, už viską atsiskaityti banko kortele, o gal (nieko smerktino, taip nutinka anaiptol ne tik jums) todėl, jog iki to išsvajoto atlyginimo eilinį kartą ėmė ir pritrūko šiek tiek pinigų…Jei toje piniginėje būtų kredito kortelė, jokios problemos nekiltų. O jei šią kreditinę kortelę puoštų dar ir „Nordecum“ logotipas, pasinaudoję „Cashback“ funkcija, pirkdami dar ir uždirbtumėte!

Kredito kortelė ar kreditas internetu: kuri alternatyva yra pranašesnė?

Kreditas internetu – tam tikro dydžio pinigų suma, kurią, greitai ir patogiai, siūlo paskolinti įvairios smulkiųjų kreditų bendrovės. Jei skirtumėte laiko pastarųjų teikiamų finansinių paslaugų įvairovės analizei, tikriausiai pas daugelį jų rastumėte informaciją, jog klientams siūlomi ne tik kreditai, bet ir galimybė gauti kreditinę kortelę. Taigi, kokią alternatyvą rinktis?

Žinoma, tą, kuri siūloma palankiausiomis sąlygomis! Tad būtina skirti šiek tiek laiko, ir susipažinti su abiejų finansinių paslaugų teikimo tvarka.

Kreditas dažniausiai išduodamas su didesnėmis mėnesinėmis palūkanomis, tuo tarpu, „Nordecum“ kredito kortelės mėnesinės palūkanos prasideda vos nuo 1,5 proc.

Svarbus niuansas, jog, turint kredito kortelę, palūkanos yra skaičiuojamos tik nuo panaudotos kredito dalies, tuo tarpu, kai imami kreditai – nuo visos paskolos sumos. Vadinasi, jei, Jūsų atveju, maksimali kredito suma, imant kredito kortelę, būtų, pavyzdžiui 4000 Eur (ši suma skiriasi priklausomai nuo individualaus kredito gavėjo finansinio „portreto“), tačiau panaudotumėte tik 1000 ar 2000 Eur, palūkanos būtų skaičiuojamos tik nuo minėtos sumos.

Ne mažiau reikšminga, vertinant paskolos gavėjui tenkančią finansinę naštą, jog mikrokreditai yra išduodami taikant nustatyto dydžio administracinį mokestį  (vadinasi, didėja ir mėnesinė įmoka), tuo tarpu kredito kortelė yra išduodama  be minėto mokesčio, taip pat – ir be sutarties mokesčio.

Ilgą laiką kreditai buvo išduodami visą parą, tačiau, sugriežtinus šių tvarką, pateiktos paraiškos yra vertinamos tik konkretaus kreditoriaus nustatytomis darbo valandomis. Tuo tarpu kredito kortele galėsite naudotis 24 valandas per parą.

Greitojo kredito išdavimo sutartyje yra numatytas paskolos grąžinimo terminas, nurodant ne tik mėnesinės įmokos dydį, bet ir įmokos datą. Jei nuspręsite teikti paraišką kredito kortelei gauti, įmokos datą galėsite pasirinkti patys.

Ir, galiausiai, kredito kortelė daugeliu atveju yra geriau, nes tai…kortelė, su kuria galėsite atsiskaityti visur, kur prieinama galimybė mokėti banko kortelėmis (vadinasi, pradedant didžiaisiais prekybos centrais ir baigiant mažute kaimo parduotuvėle, į kurią galbūt užsuksite nusipirkti ledų, ilsėdamiesi prie ežero). Tuo tarpu tiek įprastas kreditas, tiek kredito linija leidžia pasiskolintais pinigais disponuoti tik elektroninėje erdvėje, o, prireikus grynųjų, reikės ieškoti bankomato. Žinoma, smulkmena, bet, jei tik yra prieinama tokia galimybė, kodėl ja nepasinaudojus ir taip nepalengvinus savo gyvenimo? Juolab, jog kreditinė kortelė turi ir bekontakčio atsiskaitymo funkciją, kuria pasinaudojus, už nedidelės vertės prekes/paslaugas galima sumokėti vos priglaudus kortelę.

Perku, o moka man? Tikrai taip!

Kaip vienas iš neabejotinų „Nordecum“ kredito kortelės privalumų turi būti paminėta ir „Cashback“ funkcija, leisianti…užsidirbti. Kaip? Viskas labai paprasta. Jums tereikia mokėti už tam tikras prekes/paslaugas, o 2 proc. nuo pirkinių vertės grįš į kredito kortelę. Atrodytų, smulkmena, bet, išsitraukus skaičiuotuvą ir paskaičiavus, priklausomai nuo išleistos sumos, gaunasi visai patrauklūs skaičiai. Juolab, jog tai – pinigai, kuriuos kreditorius Jums tiesiog dovanoja!