Kokioms progoms tinka baltos rožės?

Rate this post

Kodėl moterims ir merginoms taip patinka rožės – gauti jas dovanų, ar auginti prie namo? Tikriausiai šį polinkį paveldėjo iš ankstesnių kartų, nes rožės buvo garbinamos, apipinamos legendomis jau nuo senų laikų.

Legenda kaip baltos rožės virto raudonomis

Viena legenda pasakoja, kaip baltos rožės virto raudonomis. Tai pasakojimas apie lakštingalą, kuri įsimylėjo rožę. Ji vis atskrisdavo prie gėlės ir dovanodavo jai savo pačias gražiausias giesmes. Vieną dieną lakštingala palinko prie rožės, tikėdamasi, kad ir ši palinks prie jos. Tačiau rožė atkišo savo spyglį ir jis įsmigo paukščiui tiesiai į širdį, ištekėjęs kraujas gėlę nudažė raudonai.

Galbūt dėl šios ir panašių legendų baltos rožės simbolizuoja nekaltumą, tyrumą, grožį, o raudonos – aistrą ir meilę.

Rožės buvo auginamos Egipte jau XIII a. iki mūsų eros, iš ten jos papuolė į senovės Romą ir Graikiją, Artimuosius Rytus. Taigi, nuo senų senovės vertinama gėlė dėl savo puikios išvaizdos ir dabar yra populiari visame pasaulyje, taip pat Lietuvoje.

Baltos rožės dovanoms

Baltos rožės puikiausiai tinka dovanoms įvairiomis progomis. Jos neslepia užuominos apie meilę ar aistrą, kaip raudonos, todėl tinka dovanoti neutraliems asmenims – bendradarbiams, vadovams, draugams, mamoms ir močiutėms, sesėms. Įdomu, kad kai kuriuose šaltiniuose rašoma, jog baltos rožės taip pat asocijuojasi su didele pagarba bei simbolizuoja gerą vardą, todėl neapsiriksite įteikę tokių gėlių garbingiems asmenims viešuose renginiuose, seminaruose, mokymuose, oficialiuose pristatymuose.

Šios gėlės taip pat gerai derės vestuvių šventėje. Jas galima maišyti su pastelinių spalvų rožėmis ir kitomis gėlėmis dekoruojant ceremonijos vietą, bažnyčią, šventinį stalą.

Baltų rožių puokštės „Flower Shop“ parduotuvėje

Baltų rožių puokštę galima įsigyti parduotuvėje internete flowershop.lt bei fizinėse „Flower Shop“ parduotuvėse Vilniuje. Šioje gėlių parduotuvėje meistriškai puokštes komponuoja floristė Inesa. Baltos rožės gali būti vienos ar paderintos su žalumynais, taip pat šios gėlės puikiai tinka įvairių spalvų puokštėje. Rožes galite užsakyti artėjančio gimtadienio ir įvairių švenčių proga. Užsakius gėlės dar tą pačią dieną bus pristatytos jūsų nurodytu adresu. Dar didesnį patogumą jums suteiks užsakymas internetu. Interneto svetainėje rasite pavyzdžių, kaip gali atrodyti baltos rožės ir jų deriniai puokštėse. Išsirinksite gėles ir padarysite užsakymą telefono skambučiu, o gėlės „iškeliaus“ reikiamu adresu tą pačią dieną. Kurjeris jas pristatys nemokamai Vilniaus mieste, o jums net nereikės išeiti iš namų.