Kokiomis procedūromis gali pasigirti kirpykla Justiniškėse

Rate this post

Buvo ta diena, kai reikėjo permainų. Kažko trūko, nesupratau ko.

Eidama namų link Taikos gatve pamačiau kirpyklos iškabą, šalia malonios išvaizdos ponia laistė gėles. Mandagiai nusišypsojo ir linktelėjo galva. Tą akimirką toptelėjo mintis, kad man ir trūko draugiškos šypsenos. Toliau viską atsimenu tartum gerą sapną.

Aš paklausiau kokios procedūros atliekamos kirpykloje Justiniškėse. Paprastai taip nesielgiu, bet gi diena buvo ta, kai kažko trūko. Užsirašiau apsilankymui, kuris manęs laukia kitą mėnesį – kirpimas ir plaukų dažymas. O dar tą pačią dieną man labai pasisekė, buvo laisvas laikas procedūrai. Nė nedvejodama pasirašiau šiai avantiūrai. Stebėjausi savimi, kaip aš drįstu eiti pas nepažįstamą specialistę, kurios man niekas nerekomendavo. Galėčiau sakyti, jog sutapo biolaukai.

Daugiabučio pirmame aukšte įsikūrusi kirpykla tarsi kokia ramybės oazė. Tave pasitinka žydinčios gėlės, tvarkingas atskiras įėjimas, iškaba, išsami informaciją, darbo laiką. Įžengiau. Pasitiko beprotiškai geras, švelnus kvapas. Ėmiau dairytis gal pamatysiu kuo kvepinamos patalpos, su mintimi, kad ir namuose man tiktų. Besidairydama randu ant sienos procedūrų kainoraštį, trukmė ir specialistus. Šioje jaukioje kirpykloje, kurią būtų verta vadinti grožio salonu, randu pačių įvairiausių procedūrų. Nori garbanų, gali rinktis garbanojimą keratinu. Nori tiesiu lyg stygos plaukų – tau atliks tiesinimą keratinu arba šilku.

Pasirinkau atstatomąją procedūrą. Procedūra truko 1 val. 30 min. Laikas neprailgo, jauki aplinka, muzika, žolelių arbata. Kirpėja kruopščiai paaiškino pasirinktos procedūros etapus. Man pasisekė, kad buvau vienintelė klientė, šalia galėjo būti dar viena. Patalpa nėra didelė, dvi darbo vietos, tad nežinia ar netrūktų privatumo. Tačiau visa kita man tiko ir patiko. Tvarkinga, gražu. Dekoro detalės apgalvotos, nėra reklaminių buteliukų ir lankstinukų, niekas nereikalauja pirkti. Darbo stalą puošia gėlių puokštė, specialistės instrumentai suderinti. Nežinau ar specialiai apgalvota, ar gavosi netikėtai, bet atrodė, jog interjero detales papildė fenas, žirklės, šukos. Čia būdama, pabėgau iš Justiniškių ir nusikėliau į prabanga bei jaukumu alsuojantį Paryžiaus saloną.

Kirpėja mano plaukus prisotino amino rūgštimis, kurios suteikia elastingumo, baltymų mišinys atstatė ir sustiprino plauką. Aliejai minkštino ir ramino. Plaukai pridrėkinami, suteikiamas akinamas glotnumas.

Pro kirpyklos duris įėjau pasišiaušusi. Išėjau glotniais, žvilgančiais plaukais. Jau laukiu kito susitikimo čia. Kirpykla Justiniškėse mane maloniai nustebino ir pakerėjo…