Kokio dydžio lagaminą geriausia pasiimti į kelionę?

Rate this post
Lagaminai
Išsiaiškinkite, kurie lagaminai jums gali būti tinkamiausi.

Dažnai keliaujantys žmonės žino, kad yra keletas dalykų, kurie gali sugadinti kiekvieną kelionę. Vienas iš jų yra nepatogus, persunkus, per mažas ar per didelis lagaminas. Taip, supratote teisingai, kiekvienai kelionei, reikia pasirinkti tokį lagaminą, kokio reikia būtent jai, nes kitu atveju jūsų kelionės komforto lygis iš karto nukris.

  • Rankinio bagažo lagaminai

Visose oro linijose rankinis bagažas yra neapmokestinamas, tačiau skirtingų oro linijų bendrovės taiko skirtingus standartus, todėl jei turit lagaminą, kuris tinka skristi su Wizzair, tai dar nereiškia, kad su juo galėsite keliauti kitos oro kampanijos lėktuvu. Todėl prieš pirkdami rankinio bagažo lagaminą, būtinai pasidomėkite tų oro bendrovių, su kuriomis daugiausiai skraidote taisyklėmis. Daiktų, kurie telpa į rankinį bagažą jums užteks tik tokiu atveju, jei jūsų kelionė yra labai trumpa (vienos ar dviejų dienų viešnagė), kitu atveju, jums bet kuriuo atveju reikės daugiau daiktų, o jie turės būti gabenami registruotu bagažu.

  • Vidutinio dydžio lagaminai

Šie lagaminai puikiai tinka vidutinės trukmės kelionei, nes į juos tikrai sutilps visi būtiniausi daiktai, o taip pat grįžtant namo, galėsite į juos sutalpinti ir norimas parvežti lauktuves. Tai populiariausio dydžio lagaminai, kurie dažniausiai naudojami atostogų ir komandiruočių metu.

  • Didieji lagaminai

Pačių didžiausių gabaritų lagaminai yra naudojami kraustantis iš vienos šalies į kitą ar iškeliaujant itin ilgam laikui. Žinoma, juos galima imti ir į keliones ar komandiruotes, tačiau tuomet juose bus itin daug laisvos vietos. Tačiau yra ir kita galimybė, jei jūs keliaujate dviese, su savo antrąja puse ir nenorite mokėti už du vidutinius lagaminus registruotame bagaže, tuomet rinkitės vieną didelį. Į didįjį lagaminą tikrai sutilps visi būtiniausi jūsų daiktai, o taip pat nereikia pamiršti ir to, kad turėsite du mažesnius rankinio bagažo lagaminukus. Pasirinkę tokį variantą, jūs ne vien sutaupysite registruoto bagažo mokestį, jūs taip pat turėsite mažiau daiktų, kuriuos reikės nešti (natūralu, žymiai lengviau transportuoti vieną didelę lagaminą nei du vidutinio dydžio).

Tikimės, kad jums padėjo šie patarimai ir kitai kelionei jūs įsigysite būtent tokio dydžio lagaminą, kokio jums tuo metu reikės.