Kokie valymo įrankiai būtini kiekvienuose namuose?

Rate this post

Namų valymas tikrai ne visus džiuginantis dalykas, tačiau nuo to išsisukti, deja, dar niekam nepavyko, nebent turite savo namų tvarkytoją. Tiesa, bet kuriuo atveju ne tik valymo priemonės, bet ir reikmenys vis tiek bus reikalingi namuose. O jų susidaro visai ne toks ir mažas asortimentas.

Visi namų valymo reikmenys atlieka konkrečią savo paskirtį, pavyzdžiui, langų, grindų valymo priemonės, įvairūs šepečiai, šluostės, kempinės, guminės pirštinės ir dar daugiau. Tai yra patys populiariausi valymo priedai, kurie reikalingi kiekvienuose namuose, nepaisant to, ar namų valymu rūpinatės patys, ar samdoma valytoja. Žinoma, dulkių siurblys ar itin greitai populiarėjantys langų bei grindų valymo robotai, taip pat būtini prietaisai namuose.

Grindų valymui reikalinga grindų šluostė, ši neretai būna viso grindų valymo komplekto dalis, į kurią įeina grindų šluota, šluostė ir kibiras. Tai šiuolaikinis ir patogus valymo pagalbininkas, o jį naudojant grindų valymas tampa dar paprastesnis, kadangi šluostės nereikia gręžti rankomis.

Langų valymui šiandien labai plačiai naudojami valymo robotai, tačiau daugelis vis dar naudoja įprastus valymo įrankius langams valyti. Itin populiarios guminės šluotelės, skirtos nuo dušo kabinų stiklų vandeniui nubraukti. O langams naudojami tiek automatiniai valytuvai, tiek rankinės šluostės bei šluotos su teleskopine rankena, leidžiančia pasiekti aukštai esančius langus.

Taip pat sunku įsivaizduoti namus be įvairiaspalvių šluosčių, kempinėlių ir šveistukų. Tik ar žinote, kaip gali pasitarnauti šluosčių spalvos? Kiekviena spalva gali turėti savo paskirtį (pvz., mėlyna – virtuvei, žalia – vonios kambariui) arba viena spalva gali būti skirta grindų paviršiams, kita – stalviršiams ir pan. Tai labai patogus būdas, kuriuo vadovaujantis niekuomet nesuklysite, o švarą ir higieną namuose palaikysite dar efektyviau!