baldai interjeras
Namai bei Interjeras

Kokie baldai papuoš jūsų interjerą?

Jei norite savo būste sukurti ypatingą interjerą baldai yra svarbiausia šio darbo dalis. Nereikia nei remontuoti, dažyti savo namų. Pakeitus baldus interjeras pasikeičia akimirksniu. Taigi kokie yra baldų stiliai ir kaip pasirinkti, kad jūsų namai atrodytų patraukliai ar netgi įspūdingai?

Renkantis baldus reikia žiūrėti, kad jie būtų ne tik patogūs ir kokybiški bet ir džiugintų akį.

Vis dažniau savo namų interjerą žmonės puošia senoviniais baldais. Norintiems sukurti senovės ir prabangos dvasią savo namuose siūloma įsigyti tikslias originalių istorinių baldų kopijas. Rankų darbų kopijos tiksliai atkartoja originalių baldų proporcijas, ornamentus ir puošybos elementus. Dar vienas iš elementų, kuris paverčia senovinius baldus įspūdingais yra gamybai naudojamos medžiagos. Jos ne tik sukuria prabangaus baldo įspūdį, bet ir suteikia jiems vertę. Pavyzdžiui raudonmedis yra prabangi ir vertinga medžiaga. Raudonmedis baldų gamyboje ypač išpopuliarėjo Europoje prieš tris šimtus metų. Taigi raudonmedžio masyvo klasikiniai baldai yra protinga investicija, nes niekada nepasens ir net gali būti perduodama iš kartos į kartą.

Vienas iš sparčiau populiarėjančių yra baldų stilius, kuris vadinamas Art Deco. Art Deco tai paskutinis „naujas stilius“, kuris sąmoningai orientavosi į praeitį. Šios stiliaus interjerai ir baldai yra tarsi modifikuoto neoklasicizmo su antikiniais bruožais produktas, savitas ampyro variantas.

Puošybiškumas tampa svarbiausiu Art Deco bruožu. Naudojami įvairūs medžiagų deriniai, atrandamos neįprasto formos, dirbinių paviršiaus dekoras tampa novatoriškas. Baldai raižomi, dekoruojami arba tiesiog daikto grožis ir ypatingumas yra išreiškiamas plastika, išradinga daikto konstrukcija, minkštų dalių ir lanksčių rėmų konstrukcija . Tokio stiliaus baldai jūsų namuose sukurs nepakartojamą įspūdinga interjerą.

Kuriant interjerą iš masinės gamybos baldų, svarbu, kad komplektai turėtų kuo daugiau laisvai komponuojamų sudėtinių dalių. Tai leidžia maksimaliai individualizuoti aplinką. Klasikiniame interjere baldas yra vienas svarbiausių akcentų. Šiuolaikiniame interjere baldai jau nėra tokia svarbi interjero dalis. Didesnę reikšmę, turi tai , kaip jis atskleidžia bendrą interjero koncepciją. Šiandieniniams baldams būdingi kelių skirtingų medžiagų arba spalvų deriniai, padedantys juos lengviau įkomponuoti į interjerus.

Jei nusprendėte, kad namus norite įrengti šiuolaikiškais moderniais baldais. Tuomet rinkitės tokius baldus, kurie būtų šviesių spalvų ar atspalvių. Vieną ar kitą dizaino elementą galite pasirinkti kaip ryškesni interjero elementą.