vestuves
Laisvalaikis

Kokiais žingsniais pradėti vestuvių dienos planavimą?

Taigi, jūs jau supratote, kad esate skirti vienas kitam ir nepamirštamos sužadėtuvės įvyko – buvo ištartas tas lemtingasis ir svajingasis „taip“. Be abejo, reikia laiko atsitokėti ir pasidžiaugti ta svajinga meile, kuri supa jus abu. Tačiau, netrukus lauks dar svarbesnis etapas – jūs turėsite prisiekti amžina meile vienas kitam prieš Dievą ir valstybę. Kad tai padarytumėte, turite jau iš anksto tam ruoštis – vestuvių šventė yra pati svarbiausia jūsų gyvenimo diena, nuo kurios prasideda jūsų tobulas šeimyninės meilės židinys. Kad šeimyninis gyvenimas būtų harmoningas, visų pirma reikia pradėti planuoti vestuvių šventę. Siūlome tai pradėti padaryti likus bent pusantrų metų iki šventės. O nuo ko gi pradėti? Tai klausimas, kuris kamuoja daugelį būsimų jaunavedžių. Gerai, kad yra nemažai vestuvių planuotojų, kurie nori pasidalinti su jumis savo patirtimi ir gali jums patarti, nuo ko gi svarbiausia pradėti. Taigi, vadovaudamiesi tokiais žingsneliais, jūs be streso sukursite puikią vestuvių šventę:

vestuves
www.asyouwishweddings.ca nuotr.

1) Minčių lietus. Tai pirmoji ir labai svarbi dalis, norint tinkamai pasiruošti vestuvėms. Apgalvokite, ką jūs norite matyti vestuvėse – kokius žmones, kokias pramogas. Ar įsivaizduojate dideles vestuves ir daugybę puošnumo, ar jums labiau patiktų nedidelės, tačiau labai jaukios vestuvės tik artimiausių draugų ir šeimos kompanijoje. Pagalvokite apie tai, ką yra tekę girdėti apie vestuves, kokie stereotipai jums nepatinka, ko norėtumėte išvengti. Taip pat pamąstykite, kokiose vestuvėse jau yra tekę dalyvauti – kas ten patiko, kas nepatiko? Visa tai yra labai svarbu. Minčių lietaus pratimą galite atlikti kartu su savo antrąja puse, arba su daugiau žmonių – svarbiausia tai daryti su žmonėmis, kurių nuomonė jums iš tiesų yra labai svarbi.

2) Apsvarstykite, kiek žmonių norite matyti savo vestuvėse. Be jokios abejonės, tai jau priklauso ir nuo jūsų norų, ir nuo turimo biudžeto. Būna tokių atvejų, kai norisi pakviesti labai daug žmonių, tačiau biudžetas tam trukdo. Ką gi, būna ir atvirkštinių variantų – pinigų lyg ir yra, tačiau visiškai nesinori didelio baliaus. Daugeliui žmonių kur kas smagiau švenčiasi nedidelėje kompanijoje. Tai jūsų pasirinkimas, kurį turite priimti kuo anksčiau, kad ir jūsų pakviestieji svečiai galėtų susiplanuoti savo laiką tinkamai.

3) Tiksliai apskaičiuokite savo vestuvių šventės biudžetą. Tai yra labai svarbu, kadangi nuo to priklauso ir tai, kur švęsite, kiek žmonių dalyvaus, kokių pramogų bus galima užsisakyti, koks bus maistas ir net kiek tęsis jūsų vestuvių vakarėlis. Vienas naudingas patarimas – visuomet pridėkite apie trečdalį biudžeto nenumatytoms išlaidoms. Dažniausiai tokių tikrai atsiranda, tad labai svarbu turėti šiokį tokį rezervą. Nieko neprarasite ir tuo atveju, jeigu vestuvių nenumatytų išlaidų neatsiras – tuomet iš karto turėsite nemažą pinigų sumą puikaus šeimyninio gyvenimo pradžiai!

4) Sugalvokite, kur vyks vestuvių vakarinė dalis. Kur keliausite po bažnyčios? Ar tai bus vila, sodyba, o galbūt vasarą norite sukurti nuostabią šventę lauke? Viskas įmanoma – svarbu tai apsvarstyti ir nuspręsti, o tada jau galima bus ieškoti konkrečių variantų ir užsisakyti norimą objektą.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės jums sukurti gražiausią savo gyvenimo šventę!