Kokią galią turi tinkamai pasirinkti papuošalai

Rate this post

Papuosalai internetu

Puikiai pasirinkti aksesuarai vidutinišką įvaizdį gali paversti tiesiog pritrenkiančiu ir atimančiu žadą. Elementariausiu pavyzdžiu galėtų tapti klasikiniai džinsai su baltais marškinėliais. Tai yra labai standartinis stiliaus pasirinkimas, kuris suteikia daugiau patogumo ir leidžia jaustis savimi, tačiau tokie stiliaus sprendimai nepadeda būti pastebėtoms ir neleidžia mums išsiskirti iš minios.

Laimei, šią problemą gali labai lengvai ir greitai išspręsti keli sluoksniuoti kaklo papuošalai, vienas kitas originalaus dizaino žiedas ar pora (arba net kelios poros) auskarų. Tuomet jūsų įvaizdis akimirksniu būtų pakylėtas į aukštesnį lygį, taptų ypatingas, pastebimas ir traukiantis aplinkinių dėmesį. Taigi, juvelyriniai dirbiniai turi ypatingai didelę galią, kurios tiesiog nevalia ignoruoti nei vienai iš mūsų.

Papuošalų sluoksniavimo patarimas

Norite pasitelkti juvelyrinius dirbinius, kurie pagyvintų jūsų dabartinį įvaizdį? Nežinote, kaip pastaruosius galėtumėte suderinti ir kiek jų turėtumėte pasirinkti? Tokiu atveju nepamirškite apie papuošalų sluoksniavimo galimybę. Tai yra labai puikus sprendimas, kuris kiekvienos iš mūsų įvaizdžiui gali suteikti daugiau originalumo.

Pavyzdžiui, galite drąsiai sluoksniuoti skirtingo ilgio kaklo papuošalus. Pradėti galite nuo mažesnio vėrinio, kuris taptų kaip pagrindas, ir toliau judėti su ilgesniais kaklo papuošalais, iš viso to suformuojant V formą. Tuo tarpu, jei jūs paprastai renkatės tarp tradicinės liemenės ar marškinėlių, tiesiog surinkite savo kaklo papuošalų kolekciją ir pažvelkite, kurios tokių juvelyrinių dirbinių kombinacijos galėtų geriausiai derėti prie jūsų įvaizdžio.

Auskarai – svarbios stiliaus detalės

Auskarai gali tapti labai svarbiomis įvaizdžio detalėmis – tiek tuomet, kai jūs norite suformuoti ypatingai išraiškingą ir jūsų asmenybę pabrėžiantį stilių, tiek ir tuomet, kai jūs paprasčiausiai norite savo kasdienį stilių paversti puikiai tinkančiu renginiui ar vakarėliui. Pavyzdžiui, mažesni žiedo formos auskarai gali puikiai tikti kasdieniam įvaizdžiui, kai tuo tarpu vidutinio dydžio minėtos formos auskarai (iki 38 mm) gali palikti gerokai stipresnį įspūdį. Jei ruošiamasi vakarėliui ar renginiui, galima rinktis ir dar didesnius auskarus, kurie yra 40 mm ir didesni.

Originali juvelyrika

Ieškote originalaus sprendimo?

Norite to, kas būtų ypatingai originalu ir nestandartiška? Tuomet kodėl gi savo kaklo papuošalo jums nepavertus į apyrankę? Kai kurių modelių kaklo papuošalai atrodo netgi geriau, kai yra transformuojami į apyrankes. Tokiu atveju jūs natūraliai sukurtumėte sluoksniuotų apyrankių įvaizdį, kuris būtų labai stilingas ir žaismingas.

Žiedų sluoksniavimas

Jau supažindinome jus su kaklo papuošalų sluoksniavimu, tačiau tai nėra vienintelis pasirinkimas. Sluoksniuoti jūs galite bet kuriuos papuošalus. Todėl taip pat negalima pamiršti ir žiedų, kurių sluoksniavimas sukuria tiesiog magišką įvaizdį – ypač, jei pasirenkami žiedai būna labai originalių ir išskirtinių dizainų. Tokiu atveju vertėtų pasirinkti vieną labai išraiškingą ir akį traukiantį žiedą, prie kurio derintumėte kelis minimalistinio dizaino žiedus.

Skirtingų spalvų metalai ir brangakmeniai

Ne ką mažiau svarbu pagalvoti ir apie pasirenkamų juvelyrinių dirbinių spalvas. Nors šiomis dienomis mados yra labai liberalios ir suteikiančios didžiulę pasirinkimo laisvę, ne kiekvienu atveju skirtingų spalvų metalai ar brangakmeniai dera tarpusavyje. Todėl jei jūs abejojate dėl vieno ar kito pasirinkimo, visuomet verta pasilikti ties vienos spalvos metalu ar vienos spalvos brangakmeniais. Kita vertus, jei rinksitės vienspalvius juvelyrinius dirbinius, bent vienas iš jų turėtų būti pabrėžtas ir išsiskirti iš kitų. Tokiu būdu jūs savo įvaizdžiui suteiksite gerokai daugiau žavesio ir spindesio, padidinančio jūsų pasitikėjimą savimi ir pakeliančio jūsų nuotaiką.

DAUGIAU: „Dote“ juvelyriniai dirbiniai