šiltinimas

Kodėl verta šiltinti namus mineraline akmens vata?

Rate this post

Jei jus domina namų šiltinimas, tai ko gero norite sukurti savo namuose tobulą, šiltą mikroklimatą. Vienintelis būdas pasiekti šį tikslą yra tinkamas būsto apšiltinimas. Jei tinkamai pasirūpinsime šiuo procesu, jau greitai pastebėsime, kad namuose įsiviešpatauja kur kas jaukesnė šiluma už daug mažesnę kainą.

Beieškant kuo geresnės apšiltinimo medžiagos, labai didelę įtaką turi namo konstrukcija bei šiltinamas paviršius. Tačiau yra viena, be galo universali medžiaga, kuri gali prisitaikyti ir apšiltinti bet kokį namo paviršių. Mineralinė akmens vata sulaukia labai didelio populiarumo būtent dėl šių savybių. Už labai prieinamą kainą, ši medžiaga suteikia namams nepriekaištingą apšiltinimą. Štai keletas papildomų priežasčių, kodėl verta šiltinti namus mineraline akmens vata.

Jei norime kuo geriau apšiltinti savo namus, pirmiausia turime įsitikinti, kad naudojama šiltinimo medžiaga yra saugi. Jei gerai pasirinksime norimą medžiagą, įvertinsime jos pliusus ir minusus prieš atliekant šiltinimo darbus, visas procesas praeis sklandžiai yra galėsime mėgautis nepriekaištingomis šiluminėmis savybėmis, tačiau jos neturės jokios reikšmės, jeigu būstas nėra apsaugotas nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Tinkama būsto apsauga užtikrins jo ilgaamžiškumą, o tai reiškia, kad nereiks skirti papildomų išlaidų namo remontui, kurio taip lengvai galime išvengti. Mineralinė akmens vata Rockwool sulaukia daug klientų dėmesio dėl savo atsparumo aukštai temperatūrai. Kadangi ši medžiaga yra nedegi, ji su teikia papildomos apsaugos kilus gaisrui, todėl mineralinė akmens vata ne tik pagerina šiluminį efektyvumą, bet ir apsaugo jūsų būstą.

GAMO purškiamų putų technologiją Lietuvoje ir Latvijoje. Visi darbuotojai turi specialius atestatus, leidžiančius dirbti su šia technologija. Kasmet Kanados firmos Icynene specialistai, pasirinktinai tikrina atliktų objektų kokybę, vykdo mokymus, perduoda ir pritaiko pagal mūsų klimatines sąlygas kanadietišką patirtį.

Kaip jau minėjome, šiltinimo medžiaga privalo ne tik sukurti geresnes šilumines savybes, bet ir suteikti papildomos apsaugos mūsų namams. Kai kalbame apie potencialią žalą mūsų namams bei jų konstrukcijoms, didesnio priešo už drėgmę paprasčiausiai nėra. Purškiamos šiltinimo putos Gamo pasižymi puikiomis hidroizoliacinėmis savybėmis. Apšiltinus namus su šia medžiaga būstas galės ramiai kvėpuoti, o drėgmė nesukels jokio žalingo poveikio. Ši savybė yra nepaprastai svarbi, nes didelė vandens įtaka sukuria puikias sąlygas pelėsio formavimuisi, o mineralinė akmens vata apsaugo mūsų būstą ir suteikia jam papildomo ilgaamžiškumo. Mineralinė akmens vata Rockwool – tai puikus pasirinkimas norint apšiltinti išorines namų sienas.

Nors tinkamo apšiltinimo pagrindiniai tikslai yra užtikrinti geresnį šiluminį efektyvumą ir apsaugoti namus nuo žalingo aplinkos poveikio, mineralinė akmens vata Rockwool taip pat sukuria įspūdingą garso izoliaciją. Jei gyvenate bute, šitoks apšiltinimas ne tik padės apsisaugoti nuo kaimynų keliamo triukšmo, bet ir nuslopins iš jūsų būsto išeinantį garsą.