Kodėl verta rinktis medinius baldus?

Rate this post

Medinių baldų gamintojai sėkmingai susidoroja su iššūkiais, kuriuos jiems kelia naujų medžiagų atsiradimas baldų pramonėje. Stiklas, plastikas, aliuminis, plienas – visos šios medžiagos ar jų detalės reguliariai ateina į madą ir po kurio laiko tampa vėl nemadingomis. Tačiau kad ir kaip besikeistų stiliaus tendencijos, mediniai baldai visuomet išlieka paklausūs ir juos noriai renkasi pirkėjai. Internetinės parduotuvės, prekiaujančios mediniais baldais, b-a.eu atstovas M. Meliešius pateikia kelias priežastis, paaiškinančias, kodėl mediniai baldai išlieka tokie populiarūs bėgant laikui.

Ilgaamžiškumas ir atsparumas aplinkos poveikiui

Medis yra natūraliai labai tvirta medžiaga, todėl medinių baldų gamintojams nereikia labai daug papildomų pastangų, norint pagaminti ilgaamžius baldus. Iš natūralios medienos gaminami įvairūs baldai: kėdės, komodos, lentynos, valgomojo, miegamojo ar prieškambario baldai. Kokybiškai pagaminti, klasikinio dizaino mediniai baldai gali estetiškai papildyti bet kokį interjerą. Be to, vertinant pagal funkcionalumą, mediniai baldai mažai kuo nusileidžia kitiems baldams.

Nesudėtinga priežiūra

Medinius baldus prižiūrėti nesudėtinga, todėl nereikėtų nerimauti, jeigu retkarčiais pamirštate jais pasirūpinti. Įprastai mediniai baldai tokius iššūkius atlaiko ir nepraranda ilgaamžiškumo. Prižiūrint medinius baldus reikėtų reguliariai nuo jų nuvalyti dulkes. Tai leis išlaikyti baldų paviršių blizgantį ir švarų. Be to, neleis susidaryti dulkių sankaupoms. Medinius baldus kartais rekomenduojama nupoliruoti, taip pat, jeigu atsirado įvairių dėmių ar įbrėžimų, reikėtų juos nedelsiant pašalinti. Taip išvengsite medienos pažeidimų, kurie ateityje gali sukelti neplanuotų rūpesčių. Prižiūrint baldus geriausia vadovautis gamintojo rekomendacijomis.

Gamintojai paprastai rekomenduoja nelaikyti medinių baldų tiesioginiuose saulės spinduliuose, kadangi karštą dieną dėl saulės medienos paviršius gali įkaisti. Jeigu toks poveikis nuolatinis – galima pažeisti medienos apdailą. Ta pati taisyklė galioja ir dėl šildymo įrenginių ir vėdinimų angų. Mediena, nuolat veikiama sauso oro, gali pradėti džiūti, todėl gali atsirasti įtrūkimų. Jeigu patalpoje oras itin sausas, visuomet rekomenduojama naudoti oro drėkintuvą. Per sausas oras blogai veikia ne tik baldus, bet ir žmogaus organizmą, todėl tuo pasirūpinti reikėtų ne tik dėl medinių baldų, bet ir dėl savęs.

Estetiška išvaizda

Net ir patys paprasčiausi mediniai baldai atrodo estetiškai ir suteikia kambariui solidumo, elegancijos ir išbaigtumo. Kiekvienas baldas yra unikalus, kadangi skiriasi medienos raštai. Kad ir koks paprastas baldas bebūtų, jis kambariui suteikia paprastos elegancijos. Nereikėtų pamišti, kad norint atnaujinti medinių baldų išvaizdą, užtenka juos per naują nulakuoti ar perdažyti. Taip minimaliomis priemonėmis galima atgaivinti nusibodusį stalą ar kėdę.

Mediniai baldai pasižymi kokybe, patogumu ir estetine išvaizda. Renkantis baldus, reikėtų atkreipti dėmesį į medieną, iš kurios gaminamas baldas. Skirtingos medienos rūšys skiriasi ne tik ilgaamžiškumu, išvaizda, bet taip pat ir kaina. Kai kuri mediena yra brangesnė, nes ilgiau išlaiko savo savybes arba atrodo gražiau ir prabangiau, todėl renkantis prekę reikėtų apie tai pagalvoti.

Mediniai baldai – draugiški aplinkai

Šiuo metu ekologijos ir rūpinimosi aplinka temos labai aktualios, todėl reikėtų nepamiršti, kad mediniai baldai yra draugiški aplinkai, ypač jeigu juos palygintumėme su plastiku, kurio atliekų daromu poveikiu aplinkai niekas neabejoja. Kokybiškų medinių baldų gamyboje naudojama sertifikuota mediena ir procesai, kurie minimizuoja į aplinką patenkančių atliekų kiekius. Naudojamos technologijos ne tik leidžia sumažinti į aplinką išmetamų atliekų kiekius, bet taip pat optimizuoja gamybos procesą taip, kad būtų sunaudojam kaip galima mažiau energijos.

Mediniai baldai internetu – efektyvus sprendimas

Baldų įsigijimas internetu gali būti puiki alternatyva įprastiniams apsipirkimui baldų parduotuvėse. Pirkdami internetu gaunate tokią pačią kokybę už geresnę kainą. Taip pat galite skirti pakankamai dėmesio ir laiko tinkamų baldų paieškai. Be to, nereikia rūpintis baldų pristatymu į namus.

Internetinėje parduotuvėje b-a.eu prekiaujama miegamojo, valgomojo, prieškambario, vaikų ar jaunuolio kambario, vonios ir kitais baldais. Medžio masyvų baldų kategorijoje siūloma daugiau nei 500 skirtingų pozicijų, todėl kiekvienas norintis gali išsirinkti norimus baldus. Medinių baldų asortimentą sudaro: miegamojo baldai, žurnaliniai staliukai, valgomojo baldai, prieškambario baldai, kėdės, komodos, lentynos ir kiti panašūs baldai. Užsukę pirkėjai tikrai ras norimą prekę.