Kodėl verta dėtis roletus diena naktis?

Rate this post

Roletus diena / naktis daugelis pamėgo dėl jų funkcionalumo ir galimybės atsisakyti užuolaidų visiškai, ypatingai tose erdvėse, kur užuolaidos nėra itin būtinos. Tačiau šio tipo roletus neretai pasirenka visuose kambariuose, kadangi jų galimybės yra išties plačios.

Roletai diena naktis padeda sulaikyti saulės spindulius ar sumažinti intensyvų šviesos sklidimą, tačiau patalpos visiškai neužtemdo. Būtent todėl šie roletai labai puikus sprendimas tiek dienos metu, tiek vakare, siekiant privatumo. Tačiau roletų diena naktis galimybės kur kas platesnės, juos galima reguliuoti skirtingais režimais, valdant įprastos virvelės pagalba.

Šie roletai yra gaminami iš dviejų audinio sluoksnių, kurių audinys yra dryžuotas, vadinamojo Zebra principo – skirtingo tankumo juostomis. Viena jų – beveik skaidri, o kita neperšviečiamai tanki, gali būti įvairių spalvų ir su vaikams pritaikytais motyvais. Persidengdamos šios juostos visiškai užveria langą, tačiau juos taip pat galima pakelti, kaip ir įprastus roletus. Audiniai gali būti skirtingų storių.

Vieni šiuos diena naktis roletus naudoja vietoje užuolaidų, kiti kombinuoja drauge su užuolaidomis, tačiau dažniausiai jie atstoja naktinės užuolaidos funkciją. Šiuo metu rinkoje galima rasti ne tik mums įprastus horizontaliai dryžuotus diena naktis roletus, tačiau ir subtilaus audimo vertikalia kryptimi austas juosteles.

Ypatingai pasiteisina miegamuosiuose, mažų vaikų kambariuose, pagalbinėse patalpose ar net vonioje, kurioje yra langas. Dar vienas šių roletų privalumas, kad juos galima užsisakyti didelio pločio ir aukščio. Todėl gali būti montuojami ir didelėse svetainės ar kitų kambarių vitrinose, o montuojami į lubas, nišą, prie lango rėmo ar ant sienos virš lango. Bet kuriuo atveju šie roletai padeda kurti patrauklų, funkcionalų ir praktišką namų interjerą, vienu geriausių kainos ir kokybės santykiu.