IT ir Tech. Naujienos

Kodėl nešiojamas kompiuteris geriau nei stacionarus?

nesiojamas stacionarusRuošiatės pirkti kompiuterį? Tokiu atveju būtų galima išvardinti daugybę kriterijų, pagal kuriuos galite rinktis šią prekę (kaina, gamintojas ir pan.), o vienas iš jų toks: kam teikti pirmenybę – stacionariam ar nešiojam kompiuteriui? Privalumai jūsų laukia ir vienu, ir kitu atveju, tačiau šį kartą išvardinsime priežastis, kodėl pirmenybę turėtų skirta nešiojamam kompiuteriui.

Lengva keisti poilsio arba darbo vietą
Daugeliui žmonių nešiojamas kompiuteris yra įrankis, be kurio, negali įsivaizduoti nei darbo, nei laisvo laiko. Taip pat netrūksta ir žmonių, kurie kompiuterį naudoja teik darbui, tiek laisvo laiko praleidimui. Tačiau, jei visada kompiuteriu dirbsite ir pramogausite toje pačioje vietoje, tik laiko klausimas, kada tai pabos ir norėsite permainų. Net moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad atnaujinus ar visiškai pakeitus darbo vietą, padidėja produktyvumas, o laisvalaikis taip pat  būna kur kas malonesnis. Taigi, į šias pastabas numoti ranka tikrai neverta – jos ženkliai gali pakeisti jūsų gyvenimą ir pagerinti rezultatus. Na,  o tuo atveju, jei nuspręsite įsigyti nešiojamą kompiuterį, ir darbo, ir laisvalaikio vietą pakeisti bus labai lengva – kompiuterį greitai nunešite ten, kur  pageidaujate – kompiuterio transportavimas nesukels jokių problemų, o nauja vieta įkvėps naujiems darbams.

Lengva pristatyti į remonto vietą
Kompiuteris – vienas iš tų prietaisų, kurį kartais prireikia remontuoti arba atlikti tam tikrus atnaujinimo darbus. Vis dėlto, ne visada yra įmanoma pakviesti  kompiuterių remonto meistrą į darbovietę arba namus – kompiuterį tenka pristatyti į remonto paslaugas teikiančią įmonę. Nesunku pastebėti, kad  nešiojamą kompiuterį pristatyti į reikiamą vietą yra gerokai paprasčiau bei lengviau, nei stacionarų.

Lengva pristatyti draugams ar kolegoms
Jūsų draugui ar kolegai žūtbūt prireikė kompiuterio ir sulaukėte prašymo jį paskolinti?  Tokie prašymai nėra labai reti – dėl įvairiausių priežasčių neretai nutinka taip, jog paskolinti kompiuterį yra atsisakoma vien dėl nepatogaus transportavimo (taip nutinka tuomet, jei kalbame apie stacionarius kompiuterius). Reikia akcentuoti, kad nešiojami  kompiuteriai neturi su tuo nieko bendra – pastaruosius ypač greitai bei paprastai pristatysite į draugų ar kolegų namus.

Paprastesnė priežiūra
Esate vienas iš tų žmonių, kurie nori, kad namuose esančių prietaisų priežiūra pareikalautų kaip įmanoma mažiau laiko? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad tuomet, kai kalbame apie paprastesnę priežiūrą, nešiojami kompiuteriai laimi prieš stacionarius: nešiojamų kompiuterių priežiūra yra gerokai paprastesnė, jai sugaišite mažiau laiko, be to, sunaudosite ir mažiau valymo priemonių.

Geresni techniniai parametrai
Na, o pabaigai – dar vienas veiksnys, kuris taip pat patvirtina nuomonę, kad nešiojami kompiuteriai yra verti to, kad teiktumėte jiems pirmenybę. Reikia akcentuoti, kad būtent nešiojami kompiuteriai  neretai pasižymi geresniais techniniais parametrais, na, o tai reiškia, kad vartotojas turi dar daugiau galimybių, gali džiaugtis dar kokybiškesniu darbu bei laisvu laiku.

Lengva keisti darbo ir poilsio vietą, lengva pristatyti į remonto vietą, draugams ar kolegoms, paprastesnė priežiūra  bei geresni techniniai parametrai – priežastys, dėl kurių, ant jūsų darbo  stalo ar namuose turėtų atsidurti ne stacionarus,  o nešiojamas kompiuteris.