Kodėl epiliatorius yra toks populiarus plaukelių šalinimui skirtas pasirinkimas

Rate this post
Epiliatorius
Epiliatoriai – nebrangi ir efektyvi alternatyva depiliacijai.

Kas yra epiliatorius? O kas yra depiliacija? Kartais pastebima, kad vartotojai neteisingai supranta du terminus – epiliaciją ir depiliaciją. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai du visiškai vienodą prasmę turintys terminai, tačiau taip nėra. Būtent todėl prieš pasirenkant vieną ar kitą, reikėtų išsiaiškinti, „kas su kuo valgoma“.

Taigi, visų pirma reikia atskirti šiuos du terminus. Epiliatoriai – tai elektroniniai prietaisai, skirti plaukelių šalinimui. Tai yra viena iš populiariausių šiuolaikinių priemonių, kurias pasitelkia vartotojai. Jų dėka plaukelių šalinimą galima atlikti labai greitai ir efektyviai, tačiau svarbiausia, kad epiliaciją galime atlikti patys, savo rankomis. Šis veiksnys ir nulemia didžiulį jų populiarumą.

Geriausias epiliatorius yra toks, kuris turi platesnę galvutę, padedančią vienu metu aprėpti didesnį odos plotą (o tai savo ruožtu pagreitina epiliacijos procesą), taip pat – turintis pažangiausias funkcijas, kurių dėka gali būti pašalinti net ir pusės milimetro plaukeliai. Pastaroji funkcija, kuomet naudojami modernūs pincetai (šių yra labai didelis kiekis), padeda išvengti pernelyg didelio ir nemalonaus plaukelių pešimo. Be to, reikėtų naudoti tokį epiliatorių, kuris kuo puikiausiai prisitaiko prie kūno linijų, tokiu atveju efektyvindamas visą plaukelių šalinimo procedūrą. Nereikia pamiršti, kad nemaža dalis šiuolaikinių epiliatorių (pvz., Braun epiliatorius) taip pat plaukelių šalinimo metu masažuoja odą, o tai reiškia, kad nejaučiama didelio diskomforto.

Epiliatoriai
Lengvas ir patogus epiliatorių naudojimas.

Žinoma, šiuolaikinius epiliatorius labai nesudėtinga naudoti – jie yra lengvi, nedideli ir kompaktiški. Todėl vartotojai juos gali visuomet turėti su savimi. Ką jau kalbėti apie tai, kad didelė dalis naujausių epiliatorių modelių veikia be laido (energiją jiems teikia įkraunamas akumuliatorius), todėl juos lengva naudoti net ir tose vietose, kuriose nėra galimybės pasinaudoti papildomu elektros šaltiniu.

Tuo tarpu depiliacija nuo epiliacijos skiriasi pačia metodika. Depiliacija gali būti atliekama su karštu vašku, cukrumi, skutimosi peiliuku, pincetu ir siūlu. Tačiau nei viena iš šių metodikų į pagalbą nepasitelkia elektroninių prietaisų, tokių kaip jau minėti epiliatoriai. Tai reiškia, kad įprastai depiliacija įvardijama procedūra, kurią atlieka profesionalūs kosmetologai, todėl vartotojams kaskart tenka mokėti už depiliacijos paslaugas.

Žinoma, plaukelių šalinimui visuomet galite pasitelkti ir įprastinius skutimosi peiliukus, tačiau ar tai tikrai yra pats efektyviausias metodas? Be jokios abejonės, kad ne! Priešingai – depiliuotis skutimosi peiliukais yra nepatogiausias ir neefektyviausias pasirinkimas. Visų pirma todėl, kad kyla didelė tikimybė įsipjauti, pažeisti odą ir sukelti alergiją, o visų antra – skutantis skutimosi peiliukais, plaukeliai atauga kur kas greičiau, nes tokios depiliacijos metu plaukeliai nėra pašalinami su šaknimis, t.y. nuskutamos tik jų viršūnėlės. Todėl jei nenorite reguliariai investuoti į depiliacijos procedūras, tačiau taipogi nenorite savo rankomis to daryti labai dažnai – rinkitės šiuolaikinius ir modernius epiliatorius.