Baidarių nuoma Vilnele
Laisvalaikis

Kodėl baidarių nuoma Vilnele yra verta dėmesio?

Baidarių nuoma Vilnele

Trokštate įsimintinų nuotykių, tačiau nežinote, ką sugalvoti tokio, kad savaitgalis būtų labai linksmas? Galime jums pasiūlyti iš tiesų puikią ir labai prasmingą pramogą – baidares. Turbūt jau esate girdėję apie baidarių nuoma Nerimi – tai iš tiesų ramaus poilsio pramoga, kadangi baidarėmis su Nerimi plaukti yra gana paprasta ir tam nereikia kažkokio specialaus fizinio pasiruošimo ar labai greitos reakcijos.

Kalbant apie baidarių nuomą Vilnele, viskas yra šiek tiek kitaip. Vilnelė turi daug akmenų, teks atlikti įvairius staigius posūkius, pamatysite ir daug nuvirtusių medžių bei patirsite įvairių kitų gamtos kliūčių. Kitaip tariant, baidarių nuoma Vilnele labiau tinka tiems, kam patinka aštrūs pojūčiai. Jeigu mėgstate ekstremalius išgyvenimus, tuomet pasiplaukiojimas Vilnele yra kaip tik jums.

Baidarių nuoma VilneleBe abejo, daugelis žmonių renkasi šią trasą ne tik dėl to, kad tai aktyvus laiko praleidimas ir savęs išbandymas. Kaip ir plaukdami Nerimi, Vilnele taip pat galite pamatyti gausybę įdomių Vilniaus vaizdų. Visų pirmą, jūs galite pamatyti gerai žinomą ir įspūdingąją Pučkorių atodangą. Taip pat jūs praplauksite pro Gedimino Pilį, Belmontą ir pamatysite Užupio grožybes. Kelionės pabaigoje, jūs įplauksite į Nerį ir galėsite šiek tiek pailsėti po visų Vilnelės išbandymų.

Taigi, iš tiesų, baidarių nuoma Vilnele yra labai smagi ir aktyvi pramoga – jūs ne tik išbandysite save, tačiau ir pamatysite gausybę įdomių Vilniaus vaizdų. Jeigu norite kartu su draugais smagiai praleisti laiką, tai tokia pramoga yra kaip tik jums. Be abejo, būtų geriau iš anksto draugus įspėti, kad reikia šiek tiek pasiruošti fiziškai, taip pat tinkamai apsirengti bei būti budriems – juk iš tikrųjų bus ne vienas staigus posūkis.

Vienam žmogui šis pasiplaukiojimas įprastai kainuoja apie dešimt eurų. Tai yra dviem eurais brangiau, nei pasiplaukiojimas Nerimi – ko gero todėl, kad dažniausiai baidarių nuomos Vilnele trasos būna gerokai ilgesnės, o dar ir dėl to, kad jose yra papildomų atrakcijų ekstremalių pojūčių mėgėjams. Užsisakyti norimą trasą galima internetu arba tiesiog telefonu.