A klasės namas ir papildomos energijos taupymo galimybės

Rate this post

A klasės namai išpopuliarėjo ne tik todėl, kad žmonės renkasi alternatyvas suteikiančias galimybę gyventi kur kas pigiau kainuojančiuose ir kur kas labiau gamtą saugančiuose namuose, tačiau tuo pačiu ir todėl, kadangi pagal ES direktyvas reikia pradėti stengtis gyventi taip, kad būtų kuo mažiau žalojama gamta. Viskas keičiasi ir tuo pačiu keičiasi požiūris į aplinką, kuri yra mūsų namai. Štai bandant sumažinti energijos išnaudojimą pradėta vis daugiau kalbėti apie a klasės namus, kurie ne tik palaiko gamtą, tačiau tuo pačiu yra draugiški žmogui, kažkada jam sumažinti kiekvieną mėnesį atsirandančias išlaidas.

A klasės namas jau iš savęs yra ekonomiškas ir ekologiškas sprendimas. Tačiau tuo pačiu pateiksime dar kelis patarimus, kurie gali padėti sumažinti išlaidas į namų išlaikymą. Visi sutinka, kad jau geriau vieną kartą investuoti kiek daugiau, tačiau paskui džiaugtis kur kas mažesne kaina. Juk statysite namus tik kartą, tačiau išlaikyti juos teks iki gyvenimo galo. Orientuokitės į tai, kas išlaikymas būtų kuo pigesnis.

  • Saulės kolektoriai ir kita atsinaujinančios energetikos įranga šiuo metu vis labiau plinta ir vis daugiau žmonių ją renkasi kaip labai gerą sprendimą. Štai saulės kolektoriai puikiai tinka ne tik norint išgauti šilumą, tačiau tuo pačiu ir siekiant gauti kuo daugiau karšto vandens.

  • Reikia apgalvoti, kokios sitemos padės apsaugoti namus nuo perkaitimo. Štai jeigu didžioji dalis namų langų yra į rytus arba į vakarus – tokiu atveju saulės tikrai prikaitins. Natūralu, kad žmonės norės jungti atvėsinimo sistemas. Geriausia rinktis žaliuzes arba romanetes, kurios padės išvengti į namus patenkančio karščio.

  • Planuodami namo projektą ir kontaktuodami su specialistu nepamiškite įvertinti, kad reikia būtinai atsižvelgti į tai, į kurią namų pusę bus atsukti langai. Žiūrėkite, kad nebūtų per daug prikaitinami namai, lygiai taip pat, kad kažkiek natūralios šviesos turi patekti.

  • Jau geriau kartą investuokite daugiau į kokybiškas namų dekoro priemones, pavyzdžiui dažus, kad paskui ilgam galėtumėte nesukti galvos dėl detalių.

  • Galvodami apie langus įvertinkite tai, kad jie turi būti nei per maži, nei per dideli. Žiūrėkite, kad matymas pro juos būtų puikus ir tuo pačiu, kad pavyktų gauti reikalingą kiekį šviesos. Tuo tarpu, kad pro langus nepatektų per daug karščio, kuris jus vasaros metu gali kelti diskomfortą.

  • Namo vėdinimui pasirinkite kuo paprastesnę ir kuo mažiau energijos reikalaujančią sistemą. Natūralu, kad vasaros metu norisi kuo dažniau dėvinti namus. Labai svarbu, kad vedinimo sistema imtų kuo mažiau energijos, kadangi tai garantuoja, jog pavyks sutaupyti energijos ir tuo pačiu saugoti gamtą.

A klasės namas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad gyvenimas būtų malonus ir tuo pačiu daug nekainuotų. Šiuo metu statybininkų, kurie siūlo šio pobūdžio namo statybas, pasirinkimas yra labai paltus. Tai reiškia, kad kiekviena nesunkiai ras tai, kas jam labiausiai tinka. Šiais laikais žmonės labiausiai nori suderinti kainos bei kokybės santykį. A klasės namas, tai tikrai įmanoma, svarbiausia palyginti kuo daugiau galimybių. Daugiau viskas tik paprasčiausi priedai.