Kepurės vaikams – ne tik reikšminga mažylių įvaizdžio dalis

Rate this post

Jei kepurės suaugusiems yra neatsiejama aprangos stiliaus dalis, tai kepurės vaikams atlieka kur kas daugiau funkcijų. Kepurės vaikams yra ne tik reikšminga mažylio įvaizdžio dalis, bet taip pat ir apsauga nuo žvarbaus vėjo, mažesnio ar didesnio šalčio ir kaitrios saulės. UAB ,,Jokado“ specialistai teigia, kad kepurės vaikams – vienas svarbiausių drabužių, ypač pirmaisiais mažylio gyvenimo metais.

Megztos kepurės vaikams – stiliaus detalė ir apsauga nuo šalčio bei žvarbaus vėjo

Šaltuoju metų laiku megztos kepurės vaikams – neatsiejama vaikiško garderobo dalis, kuri vėsią dieną tampa ne tik puikia stiliaus detale, bet ir apsaugo nuo šalčio bei žvarbaus vėjo. Megztos kepurės vaikams buvo, yra ir vis dar išlieka populiarios, nes jos reikalingos kiekvienam mažyliui.

Verta paminėti, kad jaukios kepurės vaikams ne tik šildo, bet taip pat gali padėti mažyliams išvengti ir įvairių peršalimo ligų, kurių nenori nei vienas tėtis ar mama. Iš natūralių siūlų numegztos kepurės vaikams ne tik atrodo dailiai, bet ir yra sveikos dėvėti: megztos kepurės vaikams leidžia mažylio galvytei kvėpuoti bei nešusti.

Naudinga žinoti faktą, kad net ir nesant itin žemai oro temperatūrai, mažylis vis tiek gali greitai sušalti, kadangi daugiau nei pusė kūno šilumos yra netenkama būtent per vaiko galvos odą. Dėl šios priežasties šiltos megztos kepurės vaikams yra reikalingos tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Megzta vaikiška kepurė kūdikiams yra reikalinga ne tik lauke

Svarbu žinoti, kad megzta vaikiška kepurė ar kita kepurė kūdikiams būtina ne tik lauke. Megztą vaikišką kepurę ar kitą kepurę, priklausomai nuo vyraujančios oro temperatūros, mažyliui reikėtų dėvėti ir namuose. Kūdikiui atšalus galvytę, labai greitai atšąla ir visas vaiko kūnas. Viso to pasekmė – užklupusios labai nemalonios peršalimo ligos, kurių galima išvengti paprasčiausiai apsaugant vaiko galvytę nuo vėsesnių orų.

Vaikiškos kepurės – svarbus mažylių aprangos akcentas ne tik žiemos, bet ir vasaros metu

Vaikiškos kepurės mažyliams reikalingos ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir vasarą. Kad mažylis jaustųsi komfortiškai, vaikišką kepurę jam reikėtų dėvėti ir vasarą, kadangi saulė vaikui gali būti ypač kenksminga.

Leisti trumpam pabūti vaikui saulėje yra sveika, tačiau būtina pasirūpinti tinkama jo apsauga nuo žalingų spindulių. Svarbu žinoti, kad ypač kenksmingi tie saulės spinduliai, kurie tiesiogiai krenta ant vaiko. Be to, kūdikiai ir maži vaikai paprastai ant galvos turi nedaug plaukų, todėl tiesioginiai saulės spinduliai gali lemti mažylių galvos odos nudegimą.

Siekiant išvengti šių bei kitų problemų, vaikus nuo mažens reikėtų pratinti dėvėti kepures įvairiais metų laikais. Pavasariui ir vasarai puikiai tiks paprastos, nestoros kepurės, kurios ne tik atrodys žavingai, bet taip pat ir leis vaikučiui jaustis komfortiškai bei apsaugos jo galvytės odą nuo perkaitimo.

Kepurės vaikams – svarbi mažylių įvaizdžio dalis bei apsauga nuo peršalimo ir perkaitimo. Jei ieškote kokybiškų, stilingų megztų vaikiškų kepurių, vaikiškų kepuraičių vasarai ar kitų kepurių vaikams, apsilankykite UAB ,,Jokado“ fizinėje arba internetinėje parduotuvėje www.jokado.lt. Čia rasite platų įvairių stilių, spalvų, dydžių ir kt. kepurių vaikams pasirinkimą. Jei svarstote ar nežinote, kokius gaminius geriausia pasirinkti, susisiekite – ilgametę patirtį sukaupę įmonės specialistai pakonsultuos Jus rūpimais klausimais bei padės atrasti reikiamą prekę.