Turizmas bei Kelionės

Kelionės su „ECOLINES“

ECOLINESKeliauti mėgstame visi. Kai kurie negali gyventi be įvairių kelionių, o kai kurie tik retkarčiais keliauja. Bet kuriuo atveju mums bent kartais tenka išvykti iš gimtųjų namų. Tikriausiai visi žinome, kad populiariausios kelionės Europoje yra lėktuvu arba autobusu. Pastarasis būdas yra ekonomiškiausias, o komforto lygis aukštas. Koks vežėjas Lietuvoje pats populiariausias? Tikriausiai daugeliui autobusų bilietai ir „ECOLINES“ ženklas puikiai žinomas. Netgi yra „ECOLINES blogas“, kuriame keliautojai dalinasi įspūdžiais iš kelionių.

Ši bendrovė yra didžiausias tarptautinių pervežimų operatorius ne tik Europos, bet ir NVS šalyse. Daugelio metų patirtis leidžia užtikrinti aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą savo klientams. Tai ypatingai vertina visi, kurie iš kelionės tikisi ne tik greitai pasiekti reikiamą miestą ar šalį, bet ir grįžti su pačiais geriausias įspūdžiais. O kaipgi kainos? Ne paslaptis, kad visi keliautojai skaičiuoja savo išlaidas, kurios bus skirtos kelionei. Nors dauguma mano, kad bendrovės, kurios jau užsitikrinusios padėtį rinkoje nesiūlo pigių paslaugų, tačiau tai ne visuomet tiesa. Daugelis keleivių renkasi šį vežėją ne vieną kartą ir dar rekomenduoja visiems savo draugams bei pažįstamiems. Puikus kainos ir kokybės santykis užtikrina populiarumą tarp keliautojų. Įvairios kelionės autobusu leidžia taupyti pinigus. Be to, norintys dar pigesnių bilietų visuomet gali ieškoti akcijų, kurių metu bilietai kainuoja gerokai pigiau. Taip pat verta apie kelionę pagalvoti kuo anksčiau. Iš anksto žinoma data gali padėti sutaupyti, o Jūs galėsite ramiai laukti kelionės, nes jau turėsite bilietus ir nereiks nerimauti, kad neliks laisvų vietų autobuse. Tai labai naudinga tiems, kurie mėgsta viską planuoti iš anksto.

Kelionės Europoje visuomet išliks populiarios. Čia juk tiek daug gražių šalių ir miestų. Daugelio šimtmečių istorijos, skirtingos kultūros ir papročiai. Taip pat neverta pamiršti nuostabios gamtos. Keliaujant skirtingose šalyse atsiveria vis kitoks gamtos grožis. Autobusų bilietai gali būti perkami net į 18 šalių. „“ siūlo rinktis iš 200 miestų, kuriuos norite aplankyti bei pažinti gražiausius ir lankomiausius jų objektus. Sunkiausia nuspręsti kur norite vykti. Šiuo atveju gali padėti kelionių aprašymai ir patarimai. Perskaitę juos ir peržiūrėję nuotraukas galėsite apsispręsti kokią šalį ar miestą norite aplankyti.

Visi autobusų bilietai įsigyti „ECOLINES“ garantuoja saugią ir patogią kelionę į daugelį Europos šalių. Jums reikia tik pasirūpinti bilietais, svarbiausiais daiktais ir laiku atvykti į autobusų stotį. O viskuo kas liko, pasirūpins vežėjas. Saugumas ir komfortas garantuojamas. Gražių ir turiningų kelionių autobusu!

Daugiau apie Ecolines sužinosite keliuose video YouTube.