Keli patarimai, kaip pirkti drabužius internetu

Rate this post

sukneles-internetu-poshstarDrabuziai internetu perkami vis dažniau – tai padeda sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Be to internete vilioja ir pakankamai didelė pasiūlą, kurios deja nerasime tradicinėse parduotuvėse. O ir patogu kuomet galima apsipirkti neišeinant iš namų, o tiesiog sėdint prie kompiuterio su pižama ir puodeliu kavos sekmadienio vakarą, kuomet įprastos parduotuvės jau nebedirba. Visgi, apsipirkinėjimas internetu gali atrodyti sudėtingas, ypač kai tai daroma pirmuosius kartus, todėl pateikiame keletą paprastų patarimų, kurie padės lengviau išsirinkti drabužius internete bei dar pigiau ir patogiau apsipirkti.

1. Žinokite savo dydį.
Itin svarbu žinoti, kokie drabužiai jums tinka, todėl visuomet turėkite užsirašę svarbiausius duomenis: liemens, klubų ir krūtinės apimtis, ūgį, ilgį nuo pečių iki kelių (aktualu renkantis sukneles) ir rankos ilgį nuo peties iki riešo.Turint šiuos duomenis po ranka visuomet lengviau nuspręsti koks drabužio dydis tinka, nes el.parduotuvės pateikia drabužių išmatavimų lenteles.

2. Būkite išranki renkantis kur pirkti.
Geras pardavėjas pateiks išsamius prekės aprašymus, žvelgiant į prekes niekada nekils papildomi klausimai apie dydį, spalvą ar medžiagos sudėtį. Rimta el.parduotuvė visuomet pateikia kokybiškas kiekvienos prekės nuotraukas, ant skirtingų modelių, kad būtų matoma kaip drabužis tinka vieno ar kito sudėjimo merginai. Nebijokite paieškoti panašias prekes siūlančių el.parduotuvių ir palyginti jų kainas, pasirinkimo galimybes, pristatymo laiką, gražinimo taisykles. Ir rinkitės tai kas geriausia.

3. Skaitykite kas parašyta mažomis raidėmis.
Dažnai perkant nepamatome įvairių niuansų, o kad kažkas ne taip suprantame tik po poros dienų. Dažnai būna, jog nepaskaitoma apie pristatymo terminą. Nors daugelį prekių el. parduotuvės turi jau vietoje, Lietuvoje, ir pristatymas trunka vieną darbo dieną,  tačiau galbūt išsirinkote suknelę, kurią parduotuvei reikia parsisiųsti iš kitos šalies ir tai užtruks savaitę, dvi ar net tris. Todėl prieš spaudžiant mygtuką „Pirkti“ visuomet paieškokite informacijos apie pristatymo terminus, papildomus mokesčius ir pan.

4.  Užsiregistruokite el.parduotuvėje
Registruoti nariai gauna informacinius naujienlaiškius apie akcijas,  nuolaidas ir išpardavimus. Geriausi pasiūlymai atkeliauja tiesiai į el.paštą, tereikia jais pasinaudoti. Niekada neverta skubėti pirkti. Jei tikrai norite sutaupyti, pirkinius planuokite kuo anksčiau ir turėkite omenyje, ko jums reikia, o gavus pasiūlymą būtent tai prekių grupei, nelaukite, kol ją išpirks kiti.

5. Atkreipkite dėmesį į siuntimo kainą.
Dažnai el.parduotuves siunčia nemokamai, kuomet prekių suma pasiekia tam tikrą ribą, pvz 100Lt. Įsivaizduokite, jei jūs perkate už 98Lt, siuntimas jums kainuos papildomus 10Lt, viso 108Lt. Tuo tarpu į krepšelį įsimetus nedidelę smulkmeną už 2 Lt, pristatymas kainuos 0 Lt. Daugiau daiktų, tačiau galutinė suma mažesnė. Štai kodėl svarbu atkreipti į siuntimo kainą.
Jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus, nepirksite paskubomis ir neapgalvotai, drabužiams internete galėsite išties sutaupyti, o pirkimas bus daug malonesnis.