Horoskopai

Kas turėtų būti ant stalo jaučio 2021 metais

Kinų stiliaus Naujųjų išvakarėms reikia ruoštis iš anksto.Iš tiesų, norint nuraminti metų zodiako savininką, reikia apgalvoti visas detales: pradedant apranga, vakariniais aksesuarais ir baigiant šventiniu meniu.

Toks dėmesys tikrai bus įvertintas. O svetingi šeimininkai galės tikėtis metų vadovo palaikymo.

Naujųjų metų stalas 2021 m

Pagal kinų kalendorių numatomi „Baltojo metalo jaučio“ metai. Galime manyti, kad šeimininkėms pasisekė, nes jautis yra nepretenzingas gyvūnas maiste.

Tačiau yra tam tikrų pageidavimų, kuriuos patartina atlaikyti, kad nebūtų gėda pagrindiniam svečiui.

Jaučiui labiau patinka augalinės kilmės maistas: visi grūdai, švieži vaisiai ir daržovės. Norėdami tai padaryti, paruoškite grūdų patiekalą ant šventinio stalo ir papildykite jį vaisiais ar žolelėmis. Beje, ši košė garnyro pavidalu labai tinka prie mėsos priedo.

Antis ar žąsis su obuoliais, jautienos suktinukai su džiovintomis slyvomis, vištiena apelsinų padaže – puikūs Naujųjų metų stalo patiekalų variantai.

Be to, jautis neatsisakys bulvių ar ankštinių augalų, nes tai taip pat yra augalinės kilmės daržovės.

Beje, stalo dekoravimo užduotis šeimininkėms yra ganėtinai lengvesnė, nes jautis labiau mėgsta paprastus patiekalus. Tai reiškia, kad pusę dienos nereikės stovėti be viryklės ir galėsite atkreipti dėmesį į savo išvaizdą.

Indai Naujiesiems metams pagal Rytų kalendorių

Organizuojant atostogas, reikia nepamiršti, kad Jautis nejaučia apetito trūkumo. Turite susitikti su juo įvairiu meniu, kad Naujųjų metų patiekalai sužavėtų metų globėją.

Šios parinktys apima :

 • daržovių salotos su aliejumi;
 • mėsos salotos;
 • bulvių ar grūdų šalutiniai patiekalai;
 • kepta mėsa ar žuvis;
 • sūrio ir mėsos gabalai;
 • vaisių asorti;
 • daug žalumynų: krapai, petražolės, bazilikai, žalieji svogūnai ir kita valgoma augalija;
 • įvairūs gėrimai;
 • saldūs desertai.
 • Šiek tiek pastangų nuraminti metus ir kitus dvylika mėnesių lydės sėkmė ir sėkmė.

  Švęsdami Naujuosius metus pagal rytų kalendorių, turite atsižvelgti į tai, kad jautis nepatvirtins vienintelės ant stalo mėsos – veršienos ar jautienos.

  Jis laiko šią savo giminės žmonių mėsą, kuri yra nepriimtina vartoti festivalyje.

  Jautis labai atsargiai vertina stipriuosius gėrimus, tiksliau, sąžiningai gėrusius žmones. Į tai reikėtų atsižvelgti renkantis alkoholį prie stalo, taip pat atsižvelgiant į suvartoto skysčio kiekį.

  Kepimas ant Naujųjų metų stalo

  Baltojo metalo jautis puikiai tinka kepiniams, nes yra kilęs iš grūdinių kultūrų.

  Reikėtų pasirūpinti, kad ant stalo būtų kelių rūšių duonos, pyragai, bandelės ir bandelės. Be to, Jautis neatsisakys pyrago.

  Keista, tačiau baisus gyvūnas dievina saldumynus. Tai reiškia, kad širdyje yra labai malonus ir teisingas globėjas.

  Koks patiekalas švęsti Jaučio metus

  Kaip visada, Naujųjų metų patiekalų gausoje yra centrinis, pagrindinis, su kuriuo sveikinamas savininkas. Tai neturi būti kažkas sudėtingo ir naujo.

  Jautis yra konservatyvumo ir tradicijų šalininkas, todėl jis bus patenkintas paprastu, bet skaniu orkaitės receptu. Pavyzdžiui, įdaryta žąsis su keptomis bulvėmis arba grybai, įdaryti vištiena grietinės padaže, bus suvokiami su kaupu.

  Tokie patiekalai bus vertinami ir prie stalo. Be to, šie receptai jau seniai žinomi ir sėkmingai naudojami namų šeimininkių.

  Apibendrinkime

  Pasirinktas Naujųjų Metų meniu, kruopščiai įsigyti produktai ir originalus dizainas džiugins Jaučius.

  Reikia atsiminti, kad Naujųjų išvakarėse atmosfera turėtų būti šilta ir jauki. Maisto gaminimo namuose aromatai nudžiugins „White Metal Bull“, leisdami suprasti, kad jis nebus alkanas šioje šeimoje.

  Pagrindiniai metų savininko principai: sąžiningumas, sąžiningumas, meilė artimiesiems, noras padėti. Jei šios savybės jums būdingos, tada metai žada būti ramūs, kupini staigmenų ir išsipildžiusių norų.