Kalėdoms – lavinamieji žaislai. Kuo nustebinti mažuosius?

Rate this post

Tėveliai labai dažnai stengiasi rinktis tokius žaislus dovanoms, kurie lavina. Tai yra puiki galimybė skatinti vaiką ne tik smagiai leisti laiką, pažinti pasaulį, tačiau ir išmokti naujų dalykų. Svarbiausia, kad lavinamieji žaislai patinka ir patiems vaikučiams, kurie nesupranta, kad žaisdami jie mokosi.

Žinoma, esant tokiai plačiai žaislų pasiūlai ne visada paprasta suprasti – kurie tikrai naudingi. Kartu su pedagogais sukūrėme sąrašą žaislų, kurie yra naudingi vaikų mąstymui ir kūrybiškumui.

Dėlionės

Bet kokio amžiaus vaikams tikrai patiks dėlionės. Tik svarbiausia yra rinktis tokias, kurios atitinka vaiko amžių. Juk ne veltui jos yra kategorizuojamos pagal metus. Tai padeda vaikui įveikti užduotis, pakelti jam pasitikėjimą savimi, galiausiai, geriau jaustis.

Muzikiniai instrumentai

Kalėdoms galite dovanoti įvairius muzikinius instrumentus, kurie ne tik moko geriau pažinti muziką, tačiau ir lavina fantaziją. Ne veltui šiuo metu daugeliui patinka savo mažus, vis kelių mėnesių amžiaus vaikučius vesti į muzikines pamokėles. Juk melodijos turi labai daug galios. Jos veikia vaiko psichiką bei skatina jį kurti ir mąstyti.

Vaidmenų žaidimai

Žaidimai, kurie skatina fantaziją – yra vieni geriausių. Dėl to siūlome nustebinti savo vaikus įvairiais vaidmenų žaidimais. Jie yra labai vertinami dėl to, kad tinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Tai yra, tėveliai turėtų įsitraukti į šiuos žaidimus, kurie padeda kurti ryšį su vaikais.

Piešimo žaidimai

Taip pat siūlome nepamiršti piešimo žaidimų. Jie taip pat lavina fantaziją. Žinoma, tai taip pat yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai reikia labiau lavinti vaiko smulkiąją motoriką. Per piešimą galima ugdyti savo gebėjimus.

Kūrybiniai rinkiniai

Galiausiai, daug dėmesio sulaukia kūrybiniai rinkiniai. Nors jie dažniausiai yra skirti jau vyresnio amžiaus vaikams, kurie yra 5-erių metų, tačiau tinka ir mažesniems. Žinoma, kai tėveliai žaidžia ir padeda kurti kartu.

Geros kokybės, lavinančius žaidimus, kurie yra skirti labai įvairaus amžiaus vaikams, rasite https://monti.lt. Užsisakykite internetu, sutaupykite daug laiko ir nudžiuginkite mažuosius per šventes. Jie yra to verti.