sofos

Kaip turimą sofą paversti gražesne?

Rate this post

Svetainėje praleidžiame daug laiko. Dažniausiai tai tampa pagrindine poilsio ir svečių priėmimo vieta. Svarbiausias šio kambario akcentas – sofa, kuri turi atrodyti gerai ir būti patogi. Vienas šis baldas kambaryje gali atrodyti blankiai, todėl įvairūs priedai leidžia suteikti daugiau jaukumo. Bene svarbiausia surasti tobulą pusiausvyrą tarp sofos ir aplink ją esančių dalykų. Štai keli patarimai, kurie padės pritaikyti tokį baldą kambariui lyg būtumėte profesionalus dizaineris.

Užvalkalai

Ant sofos padėta antklodė ne tik suteikia jaukumo ir šilumos jūsų vakarams. Taip pat ji gali suteikti daugiau spalvų arba sušvelninti bendrą kambario dizainą. Pavasarį ir vasarą, norėdami savo kambariui suteikti daugiau gaivumo, rinkitės raštuotus, plonus užtiesalus, o šaltaisiais mėnesiais – storus, vilnonius pledus.

Taip pat užtiesalais galite apgaubti sofos sėdynių pagalvėles – tai vienas iš būdų apsaugoti pagalvėlės audinį nuo susidėvėjimo arba augintinių plaukų ir vaikų išdaigų.

Kuo daugiau pagalvėlių

Sofą atnaujinti galite naudodami pagalvėles. Derinkite skirtingas jų tekstūras, spalvas ir audinius su kitais aksesuarais, tam, kad sukurtumėte įdomų įvaizdį ir patrauktumėte į kambarį užsukusių svečių dėmesį. Jei pasirenkate raštuotas pagalvėles, sugrupuokite jas pagal raštą. Padėkite po tokį aksesuarą ant sofos atkaltės, kad viskas atrodytų apgalvota ir savo vietose. Tamsiame kambaryje patariama naudoti šviesias pagalvėles – tokiu būdu suteiksite jam šviesumo ir gyvumo. Augalai

Aplink sofą esančios erdvės išnaudojimas yra ne ką mažiau svarbus nei paties šio baldo pokyčiai. Prie sofos padėję vidutinį ar didelį augalą sukursite subalansuotą ir lengvą atmosferą kambaryje. Gyvi, žalios spalvos augalai su dideliais lapais raminančiai veikia akis ir suteikia šiuolaikiškumo. Tarpusavyje galite derinti skirtingo aukščio augalus, kurie nereikalauja daug priežiūros, pavyzdžiui, palmes ar monsteras. Nebijokite eksperimentuoti ir kurkite savo augalų kolekciją šalia sofos.

Tinkamas apšvietimas

Tinkamas apšvietimas padeda įrėminti sofą ir suteikia erdvei patrauklumo. Už sofos, kampe, pastatykite aukštą lempą, kad sukurtumėte jaukumo jausmą. Jei aplink šį baldą vyrauja neutralios spalvos, rinkitės ryškiaspalvį lempos gaubtą, kuris padės įnešti gyvybės į visą kambarį. Gyvenamosiose erdvėse apšvietimas yra labai svarbus, todėl panaudokite šiltą šviesą skleidžiančias lempas ar vienos spalvos lempučių girliandas. Taip aplink vieną sofos kampą ar visą ją galite susikurti jaukų kampelį leisti vakarus ar skaityti knygą.

Tinkamas staliukas prie sofos

Svetainėje yra būtinas kavos staliukas, kuris dažniausiai statomas tiesiai prieš sofą. Tai puiki vieta pasidėti knygai, kavos puodeliui ar televizoriaus pulteliui. Vietoje įprastų apvalių ar stačiakampių staliukų, galite rinktis šoninį staliuką, kuris bus dar patogesnis ilsintis ant sofos, nes visi daiktai bus pasiekiami be didelių pastangų.

Jeigu atlikę ar apmąstę visus šiuos sofos pagražinimo būdus vis dar nesijaučiate patenkinti matomu vaizdu – įsigykite naują sofą. Panaudodami ją galėsite kurti naują savo kambario įvaizdį. Platų įvairių sofų asortimentą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.magresbaldai.lt/baldai/sofos/