Kaip sužadėtinei išrenkami sužadėtuvių žiedai?

Rate this post

Kiekviena mergina svajoja ant savo bevardžio piršto nešioti sužadėtuvių žiedelį. Viena nori, kad jis būtų kuo paprastesnis, kuklesnis, galėtų tikti prie jos minimalistinės aprangos ir kitų neįpareigojančio dizaino papuošalų, o kita mergina pirmenybę teikia prabangai, brangakmeniams, žvilgesiui, išskirtinumui ir nori masyvaus, dėmesį atkreipiančio meno kūrinio. Tiek vienai, tiek ir kitai merginai patyrę juvelyrai gali sukurti vienetinį papuošalą, kuris puoš jos ranką ilgus ilgus metus. Tik dažniausiai keblumų kyla vyrams, kurie nori tą žiedelį padovanoti ir visų pirma išrinkti. Juk norisi, kad jis būtų šiuolaikinis, unikalus, rankų darbo ir svarbiausiai – tiktų bei patiktų mylimajai.

Kada bus dovanojami sužadėtuvių žiedai nėra taip svarbu. Vieni renkasi vasarą ir atostogų metą, kai esame labiau atsipalaidavę, nusiteikę pramogoms, siurprizams ir netikėtumams, kiti nori šią dieną sutapatinti su tam tikra sukaktimi ir sužadėtuves jungia kartu su gimtadienio, draugystės pradžios ar Naujųjų metų švente, o treti kasmet vis išskirtiniau švenčia Šv. Valentino meilės dieną ir ruošiasi jai visus metus, todėl nutaria, kad ši diena bus tinkamiausia pasipiršti. Nors atrodo, kad didžioji dalis būsimų jaunikių kruopščiai apgalvoja kiekvieną juvelyrinio dirbinio detalę, bet būna ir taip, kad jie tiesiog nežino, ko nori nei jie, nei jų mylimosios. Stebėkite, į kokius papuošalus merginos labiau atkreipia dėmesį, kokius pačios nešioja ar prasitaria, jog norėtų nešioti. Svarbu suprasti jos stilių ir pomėgius. Šias detales išsakę juvelyrui, daug lengviau bus nuspręsti, kurie sužadėtuvių žiedai yra tinkamiausi būsimai sužadėtinei.

Kurį žiedą išrinkti kartais gali būti ne taip sunku, kaip nustatyti jo dydį. Pats paprasčiausias ir lengviausias variantas būtų atsinešti pas juvelyrą moters dėvimų žiedų pavyzdžių. Tai gali būti nesunku padaryti, jei mergina bus išvykusi kurį laiką ir keletą žiedų palikusi, arba tiesiog pritaikysite momentą ir „pasiskolinsite“ žiedą „primatavimui“. Kitas galimas variantas, kai kreipiatės pagalbos į mylimosios drauges, mamą ar sesę. Jos galėtų Jums padėti išsiaiškinti, kokio dydžio žiedus nešioja būsima sužadėtinė. Aišku vis dėlto taip jau būna, kad ir pasipiršus sužadėtuvių žiedą tenka mažinti arba didinti. Neišsigąskite. Juvelyrai šį darbą nesunkiai atlieka.