Finansai

Kaip suvaldyti savo finansinę situaciją?

finansu valdymasTurbūt kiekvienas suaugęs žmogus yra susidūręs su finansinėmis bėdomis. Be abejo, ne visi žmonės jas sprendžia vienodai. Pastaraisiais metais labai suaktyvėjo greitųjų kreditų rinka, tačiau davusi patogumą ir komfortišką būdą gauti greitų pinigų, ji atnešė ir nemažai žalos.

Statistika rodo, kad net penktadalis greitųjų paskolų klientų per pastaruosius tris metus nesugebėjo grąžinti paskolos arba tai padarė gerokai pavėlavę. Iš dalies, šitaip atsitiko dėl to, kad paskolos bedarbiams tapo kur kas lengviau prieinamos ir jas galėjo pasiimti kas tik nori, tačiau nemažai atsakomybės krenta ir ant kreditorių, linkusių savo paslaugoms uždėti milžiniškas palūkanas. Nieko keisto, kad žmonės susidūrė su dar didesnėmis problemomis, kai pastebėjo, kad greitieji kreditai kelia savo procentus ir taiko itin didelius delspinigius už vėluojamus grąžinti finansinius įsipareigojimus. Gavosi toks užburtas ratas – paskolos buvo sunkiai grąžinamos, nes reikėjo mokėti labai dideles palūkanas ir delspinigius. Iš kito kampo, tokios paskolos buvo itin lengvai gaunamos, nes tereikėdavo prisijungti prie interneto tinklapio ir savitarnoje atlikti formalumus.

Taigi, dabar turime nemažai įsiskolinusių asmenų, kuriems reikia greitos finansinės pagalbos ir, panašu, kad sprendimas pagaliau atsirado. Privatūs kreditoriai dabar jums gali pasiūlyti labai patogią perkreditavimo paslaugą – ši paslauga reiškia, kad jūsų visi dabartiniai finansiniai įsipareigojimai bus grąžinti už jus, o jūs tiesiog turėsite periodiškai mokėti įmokas privačiam skolintojui. Yra nemažai atvejų, leidžiančių suprasti, kad tai geras būdas išsigelbėti iš finansinio kracho.

Tarasevičių šeima iš Plungės turėjo grąžinti greitųjų kreditų, kurių bendra suma siekė 12 000 litų. Sutuoktiniai nežinojo ką daryti, todėl klausė tiek pažįstamų žmonių patarimų, tiek ir domėjosi apie tai internete. Vieną kartą jie pastebėjo gana neįprastą skelbimą – įkeitus nekilnojamąjį turtą, galima gauti paskolą už kur kas mažesnius procentus. Apskaičiavus paskolos sumą ir galimas palūkanas, tapo aišku, kad finansinį įsipareigojimą pavyks grąžinti laiku, o visi dabar esami finansiniai įsipareigojimai bus grąžinti. Sutuoktiniai paskaičiavo, kad taip ne tik jiems reikėtų išlesti keturis kartus mažesnę sumą, tačiau taip pat būtų pinigų kasdienėms išlaidoms. Be abejonės, po tokios greitųjų kreditų skriaudos šie žmonės nebebuvo tokie naivūs ir nutarė įsitikinti, ar šis pasiūlymas nėra apgavystė. Paskambinę telefonu ir pasidomėję, ar paskolos su NT įkeitimu iš tiesų yra suteikiamos su tokiomis mažomis palūkanomis, sutuoktiniai buvo nustebę – visa tai buvo tiesa, tad nusprendė tuojau pat imtis veiksmų. Susitikę su privačiu kreditoriumi, jie aptarė paskolos sąlygas ir suderino mokėjimo grafiką taip, kad niekuomet nereiktų jaudintis dėl praleisto termino ir košmariškų palūkanų. Po trijų dienų jie jau turėjo pinigus savo sąskaitoje ir galėjo gyventi ne tik ramiau, bet ir kur kas patogiau.

Tai nėra kreditai, skirti tik dirbantiems – paskolos bedarbiams taip pat įmanomos. Norint išbristi iš finansinių negandų, perkreditavimo paslaugos jums suteiks gelbėjimosi ratą, tad tikrai atsikvėpsite iš palengvėjimo. Šiuo metu internete galite rasti tokių paskolų su NT įkeitimu pasiūlymų iš privačių kreditorių, tad apsižvalgyti ir pradėti spręsti finansines problemas verta jau dabar.