Kita

Kaip susirasti darbą?

darbo paieskaDarbo paieškos daugeliui žmonių labai daug nervų keliantis procesas. Atrodo, kad šiais laikais turėti išsilavinimą nieko nereiškia, kadangi priimami tik tie asmenys, kurie turi labai didelę patirtį arba kuo pasigirti. Deja, ne visi žmonės yra labai nagingi profesinėje srityje. Kartais paprasčiausias žmogiškumas yra jų pagrindinė charakterio savybė. Visgi, kaip tokiu atveju jiems atrasti darbą, kai atrodo, kad visi uždaro duris? Dedu.lt – skelbimų portalas, kuriame galite atrasti platų darbų pasirinkimą. Daugiau nei 60 procentų Lietuvos darbdavių savo paieškas skelbia šioje svetainėje, taigi neverta gaišti peržiūrint daug skirtingų variantų. Viskas vienoje vietoje.

Skelbimų svetainės

Dedu.lt platforma labai patogi. Sukurta taip, kad kiekvienas sugebėtų patogiai peržiūrėti skelbimų pasiūlymus ir nusistačius tam tikrus kriterijus atrasti tik tuos, kurie būtent jam yra aktualūs. Tai padeda sutaupyti labai daug laiko ir tuo pačiu nervų. Dedu.lt – žinomiausias portalas Lietuvoje, kuris suteikia plačias galimybes susirasti norimą darbą. Svarbiausia, kad pasiūlymų yra tiek daug, jog palyginę skirtingus variantus nesunkiai atrasite tai, kas tinka labiausiai. Jau geriau viena kokybiška svetainė nei kelios prastos, kuriose dažnai pasiekti tikslingą informaciją trukdo neteisingi skelbimai, kuriuose akcentuojama, kad užsidirbti galima spaudinėjant nuorodas. Susirasti darbą nebus sunku, jeigu skirsite laiko paieškoms!

Pasirašykite gerą CV

Žinome, kad pirmiausia įspūdį apie save paliekate pasirašęs gerą CV. Taigi, jo rašymas yra atsakingas žingsnis. Šiuo metu net galima kreiptis į kompanijas, kurios sutinka jums už pinigus parašyti tokį gyvenimo aprašymą, kuri sudomintų darbdavį. Jeigu neturite tam atliekamų pinigų – tokiu atveju rekomenduojame susirasti internete informaciją, kaip turi atrodyti geras CV. Išties, informacijos yra laba daug, tad perskaitykite ir CV rašymui skirkite ne vieną vakarą, o kuo daugiau laiko.

Gero CV rašymas gali reikalauti net kelių dienų. Kuomet baigsite rašyti – duokite pažįstamam žmogui perskaityti. Jo nuomonė iš šalies gali būti Jums labai vertinga.

Dažniausios CV klaidos

Darbdaviai pastebi tam tikras CV klaidas, kurios kartojasi metai iš metų. Atrodo, kad ir kaip dažnai jos skelbiamos, žmonės vistiek į taip neatkreipia dėmesio. Dar kartą pakartosime ir galbūt tai bus esminis kriterijus padėsiantis Jums pasiruošti puikų gyvenimo aprašymą. Dedu.lt peržiūrėkite skelbimus ir priklausomai nuo to kam siųsite – pakoreguokite CV.

  1. Būtinai peržiūrėkite ar Jūsų gyvenimo aprašyme neliko rašybos klaidų.
  2. Palikite tik reikalingą ir aktualią info. Visa kitą išbraukite.
  3. Tuo pačiu nepalikite tuščių vietų.
  4. Nerašykite darbdaviui nereikalingos informacijos.
  5. Būtinai parašykite ir motyvacinį.
  6. Jokiu būti nenaudokite spalvų ar šriftų. CV turi atrodyti kaip dokumentas.

Pasiruoškite pokalbiui

Jeigu pavyko sudominti darbdavį ir greitu metu keliausite į pokalbį, tokiu atveju laikas pradėti ruošti pokalbiui. Tai pats svarbiausias etapas, kurio metu turite įrodyti, kad esate tikrai labai geras darbuotojas pasiruošęs pranokti darbdavio lūkesčius. Būtinai pasirepetuokite namuose ir nieko nemeluokite, kadangi anksčiau ar vėliau neteisinga info iškyla į paviršių ir galiausiai ją paslėpti paprasčiausiai tampa nebeįmanoma.

Linkime Jums sėkmės. Kartu su Dedu.lt susirasti darbą ne bus sunku.