Laisvalaikis

Kaip surengti įsimintiną gimtadienio šventę

Gimtadienis yra viena dažniausiai švenčiamų švenčių. Ir nors kai kurie žmonės vengia triukšmingų pramogų, tačiau artėjant jubiliejui vis tiek susimąsto, kaip ypatingai galėtų pradžiuginti draugus ir artimuosius. Neretai gimtadienio šventė iš namų persikelia į kitą aplinką – kavinę, barą, naktinį klubą, sodybą, miestą ar kitur. Vis labiau populiarėja teminiai gimtadieniai, kurių metu svečių prašoma išlaikyti tam tikrą aprangos kodą, prie kurio derinama vakaro programa, žaidimai ir pramogos ir kitos detalės. Todėl jeigu norite suorganizuoti įsimintiną šventę savo draugams ir artimiesiems, turite gerai apgalvoti, kokį gimtadienio šventės formatą pasirinksite. Renginių vedėjas Šiauliuose Audrius pateikia kelis patarimus, kurie gali nulemti bet kurio gimtadienio šventės sėkmę.

Planuoti pradėkite iš anksto

Gimtadienio, o ypač jubiliejaus organizavimas gali pareikalauti daug laiko, ir organizacinių įgūdžių. Jeigu nusprendėte gimtadienį organizuoti ne namuose, tai planuoti turite pradėti iš anksto. Renginių vedėjas Šiauliuose pastebi, kad tinkamos vietos pasirinkimas dažnai padeda suskurti norimą šventinę atmosferą, todėl skirkite pakankamai dėmesio jos paieškoms. Apgalvokite, kokius žmones ir kiek jų kviesite į gimtadienio šventę. Nuo to priklausys ir planuojamas biudžetas, patalpų dydis, organizuojamo renginio programa. Reikėtų atsižvelgti į gimtadienyje dalyvaujančiųjų norus ir pomėgius, tačiau svarbiausia nepamiršti ir organizuoti gimtadienį taip, kaip nori jubiliatas, nes tai yra jo ar jos šventė. Pradiniuose planavimo etapuose turite nuspręsti, ar samdysite gimtadienio vedėją. Jeigu taip, tai jo, kaip ir patalpų paieškas turite pradėti kaip galima anksčiau, kadangi geri ir profesionalūs renginių vedėjai turi užsakymų keliems mėnesiams į priekį, todėl jeigu pradėsite organizuoti paskutinę minutę – gali tekti nusivilti.

Nebijokite netikėtų sprendimų

Organizuojat gimtadienį nebūtina jo organizuoti kaip visuomet, kadangi sugalvoję ką nors įdomaus sau ir savo draugams tikrai patirsite džiugių akimirkų. Renginių vedėjas Šiauliuose Audrius, pastebi, kad teminis gimtadienio vakarėlis arba ekskursija visiems svečiams gali būti vienas iš tokių pasirinkimų. Sugalvoję vakarėlio temą svečius kvieskite apsirengti taip, kad atitiktų vakaro temą. Pasirūpinkite teminėmis dekoracijomis, idėją atspindinčiu maistu. Kita netradicinė idėja – prieš vakarėlį šventės svečius pakvieskite į įdomią ekskursiją su profesionaliu gidu. Tai padės šventę padaryti nenuobodžią. Apsvarstykite, kokios pramogos ar netikėti sprendimai patiktų Jums. Atminkite, kad šventę rengiate ne tik draugams, bet ir sau, todėl nedarykite to, kas Jums nemiela ar nepatinka. Taip užsitikrinsite gerą nuotaiką ir teigiamą atmosferą viso vakaro metu. Leiskite sau švęsti.