Kaip rengtis žiemą: daugybė mados patarimų šaltiems orams

Rate this post

Moteriskos striukes

Kai kalbama apie žiemos garderobą, svarbiausias tikslas turėtų būti apsisaugoti nuo šalto oro. Tačiau tai nereiškia, kad žiemos mada negali būti įdomi. Apsvarstykite šias mados idėjas, kaip šią žiemą išlikti šiltai ir atrodyti puikiai.

Dėvėkite tris sluoksnius

Jūsų pirmąjį drabužių sluoksnį gali sudaryti šilkiniai apatiniai drabužiai, merino vilnos golfas ir tamprės – ploni, drėgmę šalinantys drabužiai, kurie neleis jums prakaituoti, bet išlaikys šilumą. Vidurinis sluoksnis gali būti storas vilnonis audinys, o išoriniam sluoksniui turite pasirinkimą tarp žieminio palto ir striukės moterims – tai apsaugos nuo vėjo ir lietaus.

Prigludę drabužiai

Prigludę drabužiai padės išvengti vėjo keliamo šalčio. Iškeiskite plačius džinsus į siaurus džinsus, kurie taip pat padeda vizualiai subalansuoti per didelį megztinį ir storus batus. Po sijonu ar suknele mūvėkite vilnones pėdkelnes arba leginsus, kad kojos visuomet būtų šiltos.

Dėvėkite ilgus paltus

Trumpesni paltai gali būti madingi, bet jei norite, kad jums būtų šilta, turite uždengti visą liemenį. Įsitikinkite, kad turite bent vieną ilgą megztinį ir paltą šalčiausioms žiemos dienoms.

Megztinius galite derinti ir su sijonais

Išbandykite didesnį megztinį su kelius siekiančiu pieštuko formos sijonu. Prie megztinių tinka ir laisvesni maksi bei midi sijonai. Be to, įvaizdžiui subalansuoti galite pasitelkti ir ryškų diržą.

Investuokite į vilną

Vilna išlaiko šilumą ir sausumą visą dieną. Jei vilna jums kelia niežulį, apsvarstykite merino ir kašmyro vilną. Merino yra lengva vilna, kuri puikiai tinka kaip pagrindinis sluoksnis: išbandykite paprastą merino golfą ir leginsus – tai geriausias žiemos apatinis drabužių sluoksnis. Kašmyras yra minkšta vilna, kuri suteiks daugiau jaukumo. Tai puikus pasirinkimas megztiniams ir patogioms kepurėms.

Venkite medvilnės

Medvilnė yra nuostabi orui pralaidi medžiaga, tačiau ji sulaiko daug drėgmės, todėl žiemos orui ji nėra idealus pasirinkimas. Flanelinius marškinėlius, velvetines kelnes ir plonesnius megztinius palikite rudeniui ir pavasariui. Jei turite vilnonių kelnių, dėvėkite jas vietoj džinsų.

Apsvarstykite galimybę įsigyti puošnų paltą

Jei ketinate kasdien dėvėti tą patį žieminį paltą, jis turėtų būti toks, kad jaustumėtės gerai. Vietoj tų pačių senų neutralių spalvų paltų galite rinktis pūkinę striukę arba elegantišką ryškios spalvos vilnonį paltą.

Kepurę, pirštines ir šaliką laikykite aksesuarais

Jei kasdien dėvite tą patį žieminį paltą, galite jį paįvairinti įvairiais šalikais, kepurėmis ir pirštinėmis. Spalvinga kašmyro kepuraitė gali suteikti spalvų niūriam žiemos įvaizdžiui. Be to, užsidėjusios kepurę lengvai sušildysite visą kūną.

Pasirūpinkite, kad jūsų drabužiai būtų atsparūs žiemiškiems orams

Prieš žiemą nuneškite mėgstamus batus į batų taisyklą, kad juos apsaugotumėte nuo žiemiškų oro sąlygų. Jei reikia, užpurkškite žvarbiam orui atsparaus purškalo ant lietpalčio. Juk tikrai nenorite pirmąją lietingą ar snieguotą žiemos dieną sužinoti, kad jūsų batas kiauras arba paltas praleidžia drėgmę.

Rinkitės batus su protektoriumi

Jei gyvenate Lietuvoje, tuomet turėtumėte rinktis batus su protektoriumi, kad išvengtumėte paslydimo ant ledo. Avėkite juos ant storų vilnonių kojinių, kad išvengtumėte pėdų nušalimo.

Žaiskite su tekstūromis

Žiemos mada jokiu būdu neturi būti nuobodi. Į savo žiemišką įvaizdį įtraukite daugiau įdomių tekstūrų, pavyzdžiui, megztus megztinius, dirbtinio kailio paltus, kailinius, odines kelnes ir dygsniuotus pūkinius paltus. Tokiu būdu savo įvaizdžiui suteiksite daug daugiau žavesio ir jaukumo.