Kaip prižiūrėti pirštines?

Rate this post

Tinkama pirštinių priežiūra gali užtikrinti, kad ši gana paprasta rankų apsauga suteiks Jums galimybę ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir sėkmingai išvengti bet kokių peršalimo ligų. Žinoma, kadangi šiais laikais pirštinės yra labai stilingos, suprantama, kad daugelis jas perka ne tik žiemos sezonui, tačiau ir pavasariui, vasarai, juk gražios pirštinės gali puošti rankas.

Tiesa, puoš tik tokiu atveju, jeigu jos atrodys gražiai. Puikią pasiūlą siūlo Lapareja prekybos vieta https://www.lapareja.lt/. Pirštinių internetu pasiūla – labai plati. Žinoma, susiradus net ir pačios geriausios kokybės pirštines – vistiek teks skirti laiko jų priežiūrai. Visa ji – smulkmena, tačiau gali užtikrinti, kad rankų apsaugėlė tarnaus Jums kur kas ilgiau ir tuo pačiu išliks stilinga.

  • Pradėkime nuo to, kad skirtingoms pirštinėms reikalinga ir skirtinga priežiūra. Juk ir drabužius dažniausiai įsigiję skaitome etikete, kadangi jose nurodyta, kaip reikia tinkamai prižiūrėti tam tikrą rūbą, kad pavyktų džiaugtis ilgai tarnausiančiomis pirštinėmis. Jeigu įsigijus pirštines nematote jokios etiketės, kuri gali Jums padėti susidaryti nuomonę apie tinkamą pirštinių priežiūrą – tokiu atveju siūlome internete ieškoti info. Suprantama, kad sintetiniai gaminiai ne tokie lepūs, kaip kad natūralūs, ypač odiniai.
  • Dažniausiai pirštinės nereikalauja labai išskirtinės priežiūros ir jas galima paprasčiausiai skalbti skalbyklėje. Tačiau tokiu atveju siūlome vengti aukos temperatūros. Žinoma, norisi skalbti aukštoje, kadangi su pirštinėmis kasdiena liečiame viešus daiktus. Visgi, nuo labai didelės temperatūros gali pakisti jų spalva, tad ir pačios pirštinės natūraliai tarnaus trumpiau. Juolab, skalbyklėje tokiu būdu nevalykite odinių pirštinių, kadangi jos ten būna nepataisoma sugadinamos.
  • Lepesnės yra ir vilnonės pirštinės. Privalumas, kad jas galima skalbti skalbyklėje, tačiau tokiu atveju būtinai pasirinkę kuo žemesnę temperatūrą. Taip pat nepamirškite, kad tokio tipo pirštinės turėtų džiūti paprasčiausiai padėtos ant palangės arba vėjyje. Jokiu būtų nenaudokite elektrinės džiovyklės arba radiatoriaus, kadangi vilna gali pakeisti savo išvaizdą, dažniausiai susitraukią.
  • Jeigu pirštinės yra labai nešvarios ir norite, kad jos būtų valomos rankiniu būdu – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra mišinys, kuris padarytas iš sodos ir pieno. Paprasčiausiai sumaišius šiuos du ingredientus pamerkite pirštines. Dažniausiai sėkmingai pašalinamos bet kokios dėmės. Tiesa, vėlgi, tinka ne visais atvejais, tad plačiau pasidomėkite rankų apsaugos sudėtimi.
  • Taip pat puikus pasirinkimas jautrios medžiagos pirštinėms yra cheminis valymas. Žinoma, kainuoja, tačiau jeigu turite odines – dažniausiai tai vienintelis pasirinkimas. Taip pat cheminis valymas pasitarnauja ir tokiu atveju, kai turite velvetines pirštines. Jos puikiai atrodo, tad skirti laiko priežiūrai – verta.
  • Dar vienas puikus pasirinkimas nešvarumų šalinimui yra  amoniako tirpalas. Puikiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikia pašalinti dėmes. Paprasčiausiai su vata ištrinkite amoniaką į pirštines ir palikite bent jau 10-čiai minučių. Dažniausiai reikia tik mažai, kad galiausiai pirštinės vėl atrodytų puikiai ir net pačios sudėtingiausios dėmes būtų pašalinamos ilgam laikui.
  • Pats geriausias būdas bendrai išvalyti nešvarumus iš pirštinių – muilas. Paprasčiausiai su vandeniu bei muilu išplaukite pirštines. Galite net palikti jas valanda, kad muilas kuo geriau įsigertų. Puikiai pasitarnauja ūkiškas muilas, kuris sėkmingai pašalina bet kokio pobūdžio dėmes.
  • Prieš pirkdami pirštines visada galite pasikalbėti su pardavėjais, kurie dažniausiai nusako – kaip padaryti, kad pirštinės visada atrodytų puikiai. Dažnai žinios užkerta kelią greitesniam jų dėvėjimuisi ir tuo pačiu garantuoja, kad jos ilgai ir sėkmingai tarnaus.