jaukus interjeras
Namai bei Interjeras

Kaip paversti jūsų namų interjero dizainą jaukiu?

jaukus interjerasSavaime suprantama, kad siekiant šiuos du terminus interjero dizainas ir jaukumas sujungti į vieną yra tikrai rimtas dalykas. Kai pradedama galvoti, o kas gi sukelia tą jaukumą, tai neretas gali atsakyti, kad pasirinkta spalvų paletė bei baldai. Todėl savaime aišku, kad pirmiausia reikia pradėti skirti savo laiką šiems dviems dalykams, norint, kad jūsų interjero dizainas būtų jaukus ir mielas širdžiai. Tačiau galvojant, kad iš tikro yra svarbiau t.y. ar baldai, ar spalvos, tikriausiai daugelis iš mūsų sutinka, kad vis dėlto svarbiausias dalykas yra spalvos. Juk tik spalvos gali paversti kambarį jaukiu arba visiška to priešingybe. Taigi, kokios spalvo priverčia, kad jūsų interjero dizainas taptu šiltas? Savaime aišku, kad interjo dizainas taps jaukiu jau naudosite spalvas, tokias kaip: geltona, oranžine, raudona. Šios spalvos apskritai yra priskiriamos šiltų spalvų grupei. Tačiau apskritai kalbant, kiekviena spalva turi savo reikšmę ir kiekviena iš jų gali būti tinkamai panaudota jūsų interjere, tereikia žinoti, kuri spalvą, kokią reikšmę turi ir ko jūs patys norite.

Tikriausiai ne kiekvienas nori būti madingu, todėl mes neretai išleidžiame pinigus tam, kad tokiais ir taptumėm. Todėl nuolatos einame apsiprekinti į drabužių parduotuves, siekdami nuolatos atsinaujinti bei kad kiti tai pastebėtų. Tačiau ar interjero dizainas gali būti priskirtas šiai kategorijai? Žinoma, kad gali, juk mes taip pat siekiame, kad kiti pastebėtų mūsų namus ir vadintų juos šiuolaikiškais, taip išvengiant kad jūsų namai būti pavadinti senamadiškais. Šiuo atvėju dažnas, kuris žiūri įvairias laidas per televizorių ar skaito su šia tema glaudžiai susijusius straipsnius. Taigi, o kas madinga 2016 metais? Pirmiausiai, ką reikėtų pastebėti tai tai, kad pradeda nykti skirtumas tarp viešbučio ir namų interjero.

Neretai žmonės didžiają savo laiko dalį bei finansų skiria toms erdvėms, kuriose dažniausiai svečiuojasi svečiai, t.y. svetainei ar net virtuvėje. Kadangi kiekvienas iš mūsų nori, kad užėjęs draugas ar šeimos narys pagirtų jus ir sakytų tik gerus žodžius apie jūsų namus, todėl neretai interjero dizainas yra svarbus būtent ten.. Tačiau neretai mes persistengiame. Siekiame išrinkti pačius gražiausius baldus bei sienų apmušalus, kad net nepagalvojama, kad taip vienas daiktas užgožia kitą. Taigi, o ką daryti susidūrus su tokiu atvėju? Pirmiausiai reikia nuspręsti, o kam gi vis dėlto norime skirti ir sutelkti visą demėsį? Tikriausiai ne vienas atsakys, kad minkštąjai daliai- sofai. Jeigu jūsų atsakymas tikrai toks, tuomet pasistenkite pasirinkti tokį sienų dekorą, kuris neužgoštų jūsų sienų. Galbūt tokiu atvėju geriau tiktų pasirinktas vienspalvis atspalvis, kuris ne taip kristų į akis ir neužgoštų jūsų baldo. Tokiu būdų kiekvienas pasatebės jūsų sofą iš kart vos tik įėjęs į kambarį ir pagirs jį. Taigi akivaizdu, kad interjero dizainas tikrai nėra paprastas dalykas, bet vos žinant kelis dalykus, galima paversti jį jaukiu kiekvienam.

Taip pat išryškėja dar viena tendencija kalbant apie 2016 metus. Pasidaro akivaizdu, kad ima populiarėti paprastumas. Iš pradžių ankstesniaisiais metais buvo siekiama pompastiškumo, kuris buvo laikomas vienu iš svarbiausių dalykų, siekiant parodyti, kad mes esame modernūs, tačiau vėl grįžta sena tendencija, kad paprastumas yra kur kad elegantiškiau ir geriau atrodantis interjero dizainas. Tokiu būdų kaip visuomet stengiąmasi grįžti prie tų dalykų, kurie buvo populiarūs ankščiau.