pakavimo medziagos
Verslas ir Ekonomika

Kaip pakuoti ir saugoti prekes?

Tinkamas įvairių daiktų, tarp kurių ir dokumentai ar nuotraukos, sandėliavimas yra labai svarbus tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms, todėl būtina pasirinkti geros kokybės ir konkrečiam daiktui ar daiktų grupei tinkamas pakavimo medžiagas, kurių įvairovė gali nustebinti.

Dažniausiai sandėliavimui naudojamos kartoninės dėžės. Tai iš tiesų yra puikus pasirinkimas daugeliu atvejų, kadangi dėžės iš kartono yra pakankamai tvirtos, o įvairūs jų dydžiai pritaikomi tiek prie daiktų, kurie bus laikomi jose, tiek ir prie sandėliavimo vietos, lentynų aukščio ir kitų susijusių dalykų, tad galima sakyti, tai universaliausi priemonė pakuoti daiktams, tačiau tinkama ne visuomet ir ne visiems daiktams.

Tiems, kurie turi daug archyvavimui skirtų dokumentų, nuotraukų, planų kartoninėse dėžėse jų sandėliuoti neturėtų atrodyti patrauklu ir saugu. Daug labiau šiam reikalui tiktų vokai, kuriuose popieriniai archyvai neapsilamdys, nedulkės, o didesnį kiekį vokų galima viena su kitu sudėti ir sandėliuoti jau minėtose dėžėse – taip bus patogiau ir saugiau, mažiau galimybių išoriniams veiksniams sugadinti tai, ką turite ar norite išsaugoti. Būtina atminti, kad norint, jog vokuose laikomi dokumentai ar kita popierinė medžiaga būtų saugi, nesusilankstytų, reikia rinktis tinkamo, tiksliai atitinkančio daikto matmenis, dydžio vokus. Kitu atveju atsiranda tuščios vietos, dokumentai gali slidinėti (ypač jei jie būna pernešami iš vienos vietos į kitą) ir taip susigadinti. O jei vokų dydis neatitinka ir nėra kitos išeities, užlenkite pačius vokus, taip bent iš dalies sumažinsite riziką pažeidimams.

Tiek kartono dėžėse saugomi daiktai, tiek vokuose esantys dokumentai turi būti laikomi sausose vietose. Šios pakavimo medžiagos (www.supakuota.lt) nėra atsparios vandeniui, ugniai (yra išimtinių atvejų), tad laikant itin svarbius dokumentus, brangius daiktus verta pasirūpinti ir papildomomis apsaugos priemonėmis, pakelti supakuotus daiktus nuo žemės (geriausia laikyti specialiose sandėliavimo lentynose), patalpoje įrengti priešgaisrinę signalizaciją. Savaime suprantama, būtina paisyti ir visų kitų saugumo reikalavimų, kurie priklauso nuo daiktų tipo, medžiagos, iš kurios jie pagaminti ar sandėliavimo vietos. Taip būsite tikri, kad Jūsų daiktai yra saugūs.