vertimo paslaugos

Kaip kalba verslo pasaulis, arba verslo kalbų TOP-5

Rate this post

Siekiate strategiškai įvertinti savo įmonės darbuotojų kalbinius įgūdžius, o gal nusprendėte investuoti į jų profesinį tobulėjimą ir kompanijos augimą? Dinamiškame verslo pasaulyje, kur kasdien atsiranda vis naujų idėjų ir galimybių, vertingas gali būti bet kokios užsienio kalbos mokėjimas. Vis dėlto, ekspertai pataria atkreipti dėmesį į 5 kalbas, kurios šiomis dienomis aktualios tiek individualiems karjeros siekiams, tiek verslo plėtrai.

Anglų kalba ir globalus verslo pasaulio žodynas

Verslo, naujausių technologijų, mokslo sritys nebeįsivaizduojamos be angliško žodyno. Tapo natūralu, kad tarptautiniai prekės ženklai pamažu šią kalbą įveda kaip pagrindinę: nuo komunikacijos socialiniuose tinkluose iki didesnio masto reklaminių kampanijų ir elementarių techninių produkto aprašymų. Skaičiuojama, kad angliškai komunikuoja net 3/4 pasaulio populiacijos.

Beje, pasirinkusiems savo įmonės žinutę skleisti oficialiai pripažinta globalaus verslo pasaulio kalba šiandien taikomi gana aukšti kriterijai: čia vis mažiau toleruojamos klaidos, nesusipratimai. Galbūt būtent todėl vis dažniau pasitelkiamos profesionalaus vertimo paslaugos – specialistai individualiai pritaiko ne tik vertimo, bet ir lokalizacijos žinias.

Kinų kalba ir elektroninės prekybos galimybės

Beveik 1 milijardas pasaulio gyventojų kinų kalbą vadina gimtąja. Sakoma, kad šiandien internete tai antrasis dažniausiai sutinkamas žodynas. Analitikai pastebi itin spartų šios šalies ekonomikos augimą ir vis didesnį aktyvumą elektroninės prekybos, naujausių technologijų rinkose. Gali būti, kad netrukus ši kalba taps itin paklausiu darbuotojų ar verslo partnerių atrankos kriterijumi.

Ispanų kalba ir neatrastos JAV rinkos

Ispaniškai pravartu išmokti tiems, kurie planuoja karjerą ar verslo plėtrą tiek Europoje, tiek JAV. Šioje valstybėje ispanakalbių populiacija – didžiausia pasaulyje. Skaičiuojama, kad čia gyvena apie 50 milijonų, galinčių susikalbėti temperamentinga ispanų k. Prognozuojama – dar per dvidešimt penkerius metus šis skaičius padvigubės.

Vokiečių kalba ir karjeros galimybės tarptautinio verslo sektoriuose

Šios šalies įtaka globaliose ekonomikos ir politikos srityse – nenuginčijama. Tiesa, vokiškai kalbančiųjų įgūdžiai taip pat itin vertinami tarptautinio verslo pasaulyje. Pasaulyje mokančių vokiškai yra kone 200 milijonų, nors gimtoji kalba ji yra perpus mažesniam skaičiui. Įsigilinus į statistinius duomenis, toks populiarumas nestebina – sakoma, kad vokiškai komunikuojantieji statistiškai gauna 5 procentais didesnį atlygį.

Rusų kalba ir populiariausios verslo nišos

Tai antroji dažniausiai vartojama kalba pasaulyje, kuri, beje, itin aktuali statybų, inžinerijos, logistikos, nekilnojamojo turto sektoriuose. Jei jūsų veikla yra susijusi su bet kuria iš šių sričių, verta pasvarstyti apie rusų k. įgūdžių lavinimą. Geriausia dalis ta, jog nebūtina investuoti į kelis metus trunkančius kursus, galima pasirinkti specializuotų žinių, aktualių tik tam tikrai nišai, pamokas.

Populiariosios verslo pasaulio kalbos atveria begalę pelningų galimybių, ryšių. Investuojantys į kalbinių žinių lavinimą tuo pat metu investuoja į aukšto lygio tarptautinių specialistų, partnerių, klientų pritraukimą, galiausiai, prieigą prie platesnės mokymų medžiagos.