Kaip išsirinkti šokių studiją?

Rate this post

Jei nusprendėte lankyti šokių pamokas, pirmiausia jums reikės išsirinkti šokių studiją. O tai ne ką lengvesnė užduotis nei pasirinkti gerą odontologą ar kirpėją. Naudodamiesi bet kuriomis paslaugomis norime profesionalumo, naudos, malonaus bendravimo ir kitų garantijų. Tikimės mūsų patarimai padės jums išsirinkti tinkamiausią šokių studiją pamokoms.

  • Įvertinkite savo poreikius

Atsižvelkite į tai, dėl kokių priežasčių jums reikalingos šokių pamokos ir kokių tikslų norite pasiekti. Pagal tai rinkitės ir šokių studiją. Pavyzdžiui, jei norite jaustis laisviau šokių aikštelėje, ieškokite studijos, orientuotos į laisvo stiliaus šokių pamokas. Besiruošiantiems vestuvėms ir norintiems šokių studijoje išmokti jaunųjų šokį, verta pasidomėti ar šokių studijoje teikiamos būtent tokios paslaugos. Tuo tarpu jei norite išmokti šokti tango, ieškokite šioje srityje besispecializuojančios šokių studijos.

  • Pagalvokite apie šokių studijos lokaciją

Žinoma, patogus susisiekimas nėra pagrindinis rodiklis. Tačiau kuo arčiau namų ar pakeliui važiuojant iš darbo bus įsikūrusi šokių mokykla, tuo bus patogiau jums patiems. Na, o jei gyvenate užmiestyje ir jūsų gyvenvietėje nėra šokių pamokas vedančių įstaigų, rinkitės artimiausiame mieste esančias studijas. Pavyzdžiui, šokių pamokos Kaune gali būti geras ir patogus variantas gyvenantiems Kėdainiuose ar Jonavoje.

  • Nebijokite nueiti į pirmąją pamoką

Kaip sako liaudies išmintis, geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Kad ir kiek daug informacijos turėsite sukaupę apie šokių mokyklą, tikrąjį įspūdį susidarysite tik pirmą kartą apsilankę joje. Su pirmąja pamoka niekuo neįsipareigosite, o po jos galėsite nuspręsti ar lankysite pamokas būtent šioje studijoje. Realiai pamačius kaip vyksta pamokos, kokia studijos aplinka, susipažinus su mokytojais, tikrai žinosite ar jums viskas tinka.

  • Atkreipkite dėmesį į rekomendacijas

Jei pažįstamų ar draugų tarpe išgirdote teigiamų atsiliepimų apie šokių studiją, žinokite, ši mokykla verta dėmesio. Geras rekomendacijas užsitarnauja tik kokybiškas paslaugas teikiančios, jaukia aplinka pasižyminčios įstaigos, kuriose dirba kvalifikuoti ir maloniai bendraujantys darbuotojai.

Radus pačią tinkamiausią mokyklą nepamirškite, kad ne viskas priklauso nuo mokytojų. O jūsų tikslų pasiekimui šokių srityje įtakos turi ne tik fizinės savybės. Ne mažiau svarbu ir teigiamos emocijos, geras nusiteikimas ir tikėjimas savo jėgomis. Tik nusiteikus pozityviai šokių pamokos taps malonumu, o tikslai bus pasiekti visu 100 %  ar net dar daugiau.