IT ir Tech. Naujienos

Kaip išsirinkti prezervatyvą?

prezervatyvaiSaugiam lytiniam aktui yra būtinos apsisaugojimo priemonės. Tiesa, jų pasirinkimas šiandien toks didelis, kad dalis pirkėjų susiduria su rimta problema, ieškodami visus jų lūkesčius atitinkančio gaminio. Populiariausias pasirinkimas – prezervatyvai. Šia apsaugos priemone naudotis itin paprasta, be to, ji padeda apsisaugoti ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo lytiškai plintančių ligų. Tiesa, bėgant laikui, prezervatyvai ėmė tobulėti. Šiandien jų pasiūla yra milžiniška, todėl ieškodami kokybiško gaminio, privalote žinoti tam tikrus dalykus.

Pirkimo vieta ir kokybė
Prezervatyvai parduodami beveik visur, o tai reiškia, kad galite jų įsigyti net ir šalia autobusų stotelės esančiame kioske. Kitas klausimas – ar tai tikrai geras sprendimas? Pirmiausia, jūs nežinosite, ar prezervatyvas buvo laikomas tinkamai. Šiai produkcijai yra būtinos tam tikros laikymo sąlygos, t. y. jie privalo vengti aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių. Geriausias pasirinkimas – vaistinė. Be to, svarbu įsigyti patikimo gamintojo prezervatyvus. Gerą vardą jau yra užsitarnavusios „Durex“, EXS, „Pesante“ ir kitos įmonės. Pats prasčiausias pasirinkimas – Azijos šalių produkcija. Jei norite sužinoti, kur pagamintas prezervatyvas, apžiūrėkite jo pakuotę. Pagal galiojančius standartus, ant Europoje pagamintų prezervatyvų pakuotės turi būti sutartinės raidės CE, kurios užtikrina, kad prekė atitinka visus Europos Sąjungos standartus. Jei nenorite apsipirkti vaistinėje, galite rinktis didžiuosius prekybos centrus – prezervatyvų atsargos čia nuolatos atnaujinamos, todėl galėsite būti tikri, kad įsigijote patikimą apsaugos priemonę. Be to, čia galite apžiūrėti ir kitas meilės aktui skirtas priemones, pvz., daugelyje prekybos centrų parduodami įvairių rūšių lubrikantai.

Galiojimo laikas
Visi prezervatyvai turi galiojimo laiką, kurio būtina paisyti. Atidžiai apžiūrėkite pakuotę, kad įsitikintumėte, jog gaminys nėra pasenęs. Jei nematote pagaminimo datos, atkreipkite dėmesį į partijos numerį. Čia dažniausiai būna pažymėta tiksli įpakavimo data. Apie pasenusią prekę gali pranešti ir prastas kvapas. Nepamirškite, kad jei prezervatyvas pasenęs, akto metu jis gali suplyšti.

Spalva ir kvapas
Siekdami atitikti vartotojų poreikius, gamintojai siūlo pačių įvairiausių spalvų, formų ir net skirtingo kvapo prezervatyvus. Tokie prezervatyvai paįvairina lytinį aktą, be to, tinkamos spalvos parinkimas gali padėti sukurti atitinkamą nuotaiką. Tokį patį svarbų vaidmenį atlieka ir kvepiantys prezervatyvai. Daugelis pirkėjų tvirtina, kad saldžiai, t. y. braškėmis ar žemuogėmis, kvepiantys gaminiai padeda sužadinti emocijas. Beje, jei turite standartinius prezervatyvus, tačiau vis tiek norite pasimėgauti maloniais kvapais, paieškokite papildomų malonumo priemonių – daugelyje prekybos vietų parduodami įvairių spalvų (ir skonių!) lubrikantai.