Verslas ir Ekonomika

Kaip išrinkti dovaną?

Dovanos visiems

Artėja draugo gimtadienis. Artėja Naujieji metai. Atestato įteikimas, naujakurystė – visų laimingų įvykių ir švenčių neišvardinsi. Kyla klausimas – ką padovanoti draugams ir šeimos nariams? Dovana  tai gerų jausmų pasireiškimas: draugystės, meilės, didelės pagarbos, dovana turi parodyti, kad asmuo, kuris ją dovanoja galvoja apie skonį ir norus asmens, kuriam ta dovana skirta. Dovanoje, kaip veidrodyje, atsispindi kultūrinį lygį, žmogaus, kuris ją įteikia – jo dosnumą ar šykštumą, intelektą ir humorą, skonio stoką ar lengvabūdiškumą. Į šeimą, kur yra maži vaikai nepriimta ateiti be dovanų, nors ir nebrangių, kokių mielų niekučių, bet vis tiek svarbu ne tuščiomis rankomis.

Protingai pasirinkta dovana gali turėti didelę įtaką paauglių interesams. Dažų ar kreidelių rinkinys gali pažadinti susidomėjimą tapyba. Knyga apie arheologiją, apie mokslininkų ir menininkų gyvenimą gali padėti renkantis profesiją. Merginai, su kuria susitikinėji, šeimininkei, į kurios namus tave pakvietė į svečius, visada bus tinkama puokštė gėlių. Bičiulis, su kuriuo ilgai nesimatėte, bus maloniai nustebintas, jei tu jam įteiksi kokį originalų suvenyrą. Tai nėra būtina, kad dovana būtų brangi ar praktiška. Per praktinis požiūris į dovanos vertinimą žmogaus nepuošia.

Tu neturėtum dovanoti to, kas tau asmeniškai nepatinka. Nereikia ir nusikratyti kokių nors nieknieku, taip tu rizikuoji uždirbti šykštuolio reputaciją. Tačiau www.dovanosvisiems.lt tinklapyje tu nerasi to, kas tau nepatiktų. Čia rasi dovanų ir mažam ir dideliam. Ir linksmuoliui ir rimtuoliui. Ir merginai ir vaikinui. Vienu žodžiu – visiems!